Keystone logo
Regent College London LLB (Hons) Law with Foundation Year
Regent College London

LLB (Hons) Law with Foundation Year

London, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Apr 2024

GBP 9250 / per year

W kampusie

Wstęp

Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) z rokiem podstawowym zapewnia podstawową wiedzę niezbędną do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie prawa.

LLB (z wyróżnieniem) z Foundation Year to kwalifikujący się stopień prawniczy (QLD), który z kolei umożliwia kontynuację przejścia do następnego etapu szkolenia w celu podjęcia zawodu prawniczego: BPTC dla adwokatów lub LPC/SQE dla radców prawnych. Ten kurs zapewni Ci solidne podstawy do dowolnego zawodu prawnika, który zdecydujesz się wykonywać.

Nasz kurs LLB z Foundation Year jest prowadzony przez wiodący w branży wydział składający się z doświadczonych wykładowców i naukowców z szerokiej gamy dyscyplin z branży i środowiska akademickiego. Kurs oferuje elastyczne opcje nauki, dzięki czemu możesz wybrać, który styl uczenia się będzie dla Ciebie najlepszy. Mamy przyjemność zaoferować wszystkim studentom możliwość poznania wyjątkowego programu RCL dotyczącego osobowości, przywództwa i rozwoju: Myślenie o charakterze. Zaprojektowany, aby pomóc Ci zrozumieć, zarządzać i skutecznie kierować sobą, aby osiągnąć sukces we wszystkich obszarach swojej kariery zawodowej.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania