Keystone logo
Regent's International College

Regent's International College

Regent's International College

Wstęp

Międzynarodowe Kolegium Regent (RIC) Kolejnym wyższe wykształcenie w Bangkoku, Tajlandia oferując studentom szereg różnych dróg do uzyskania stopnia licencjata w Wielkiej Brytanii. W Wielkiej Brytanii przyciąga tysiące studentów do swoich uczelni każdego roku, zapewniając licencjackich i podyplomowych stopni w różnych dziedzinach.

Międzynarodowe Kolegium Regent jest zarejestrowanym centrum w Tajlandii na Uniwersytecie londyńskim Programów Międzynarodowych, oferując cztery stopnie BSc w dziedzinie ekonomii, zarządzania, finansów i Studiów Społecznych (EMFSS) ze wszystkimi kierunku akademickiego dostarczonych przez London School of Economics (LSE)

  • BSc (z powodzeniem) Biznes i zarządzanie
  • BSc (z wyróżnieniem) Ekonomia i zarządzanie

Dla tych studentów nie spełniające wymogi akademickie potrzebne do University of London kierunków studiów (UOL) licencjackie, oferujemy również wymaganą Międzynarodowy Program Foundation. Ten program wyposaża uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia wymagających UOL stopni studiów oferowanych w RIC. IFP został zaprojektowany, aby zapewnić uczeń osiąga wysoki poziom naukowy, dowiaduje się odpowiednią wiedzę i nabywa przedmiot zarówno umiejętności i zainteresowania intelektualne niezbędne do rygorystycznego badania stopień poziomu.

Międzynarodowe Kolegium Regent to również pierwszy instytut w Tajlandii, który zostanie zatwierdzony przez Edexcel, największego brytyjskiego organu zamawiającego do zaoferowania BTEC (Business i Radę Wykształcenie techniczne) kwalifikacje. Kursy BTEC są obecnie oferowane w:

  • Studia biznesowe
  • Hospitality Management

Międzynarodowe Kolegium Regent oferuje '2 + 1 Program Degree UK'. Po ukończeniu BTEC HND w RIC, studenci mogą przejść na ostatnim roku studiów licencjackich kierunku studiów na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub trzeci rok studiów stopni w jakiejkolwiek innej międzynarodowej uczelni przyjmującej HND.

Lokalizacje

  • Bangkok

    590 Thanon Pracha Utith, 10310, Bangkok

pytania