Keystone logo
© Eva Dang
Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Richmond The American International University in London

Wstęp

Edukacja najwyższego kalibru

Richmond jest amerykańskim uniwersytetem międzynarodowym, założonym w 1972 roku i mającym siedzibę w zachodnim Londynie, z dwoma kampusami w Richmond Hill, w pobliżu Kensington High Street. Od 1981 roku uniwersytet przyznał amerykańskie dyplomy akredytowane przez Państwową Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego. Jednym z ostatnich osiągnięć, które Richmond z dumą ogłasza, jest przyznanie uprawnień do przyznawania uczniom własnych dyplomów brytyjskich od sierpnia 2018 r., W związku z tym, że zostały one niedawno przyznane przez tajną radę Taught Degree Powers (TDAP).

Uniwersytet jest pierwszym i jedynym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii, któremu przyznano uprawnienia do nadawania stopni dydaktycznych, co oznacza, że ​​studenci otrzymają dyplom brytyjski i amerykański, który znacząco wpłynie na naszych absolwentów, szukając możliwości zatrudnienia i sprawi, że wyróżnią się z tłumu.

Od czasu otwarcia w 1978 r. Budynki kampusu Kensington przy St Albans Grove i Ansdell Street mieszczą studentów trzeciego i czwartego roku studiów licencjackich oraz wszystkich studentów studiów podyplomowych. W marcu 1988 kampus Kensington zobaczył dalszą ekspansję na Young Street, a ostatnio na Kensington High Street.

Uniwersytet jest wyjątkowy ze względu na swoje prywatne standardy akademickie, podejście pedagogiczne, które łączy system American Liberal Arts z brytyjskimi standardami wyższego wykształcenia, co daje naszym absolwentom przewagę nad konkurencją i otwiera nowe możliwości znalezienia zatrudnienia w Wielkiej Brytanii lub w Wielkiej Brytanii. Stany Zjednoczone

Studia licencjackie, które oferujemy do zbadania szerokiej gamy przedmiotów i programów umożliwiających szeroko zakrojoną edukację, podczas gdy studia podyplomowe obejmują opcję podjęcia określonych zajęć, które określą stopień mniejszy / większy. Najważniejsze korzyści, jakie oferuje ta prywatna uczelnia, to między innymi opieka akademicka i czas nauczania (średnio 15 godzin w tygodniu) niż w jakimkolwiek innym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, silny nacisk na promowanie międzynarodowych szans dzięki szerokiej gamie kredytów opartych na kredytach. i zintegrowane staże oraz programy studiów zagranicznych w naszych ośrodkach nauczania we Włoszech (Rzym i Florencja).

Zapewniamy doskonałą jakość nauczania i oferujemy wsparcie finansowe ze stypendiami w USA i Wielkiej Brytanii na podstawie osiągnięć i osiągnięć akademickich, a ostatnio wprowadziliśmy nowe stypendium kanclerza na jesień 2018 r., Które przyczynia się do znacznego zmniejszenia zadłużenia studentów po ukończeniu studiów. Nasze stypendia można łączyć z innymi funduszami w Wielkiej Brytanii i USA oraz przyznać dostępne opcje, które doradzamy naszym studentom, aby ubiegali się o spełnienie wymagań wstępnych.

three people sitting in front of table laughing together

Brooke Cagle / Unsplash

5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Richmond

 1. Dual-Accredited UK

 1. Stypendia, które mogą zmniejszyć zadłużenie studentów

 1. Elastyczny system American Liberal Arts, długie godziny kontaktu i mentorstwo (średnio 15 godzin tygodniowo)

 1. Zintegrowane staże (w Wielkiej Brytanii i za granicą)

 1. Dwa kampusy w Londynie (w Richmond

Międzynarodowa perspektywa

Mieszkając razem i studiując, nasi uczniowie z ponad 100 krajów są gotowi na świat, w którym umiejętność efektywnej komunikacji ponad granicami narodowymi i kulturowymi jest równie cenna jak tradycyjne osiągnięcie akademickie. Edukacja w Richmond oferuje globalną perspektywę i interaktywne środowisko do nauki, które promuje różnorodność, pracę zespołową i przywództwo. Będąc liberalną, amerykańską uczelnią międzynarodową, koncentruje się na wzbogacaniu doświadczenia studenckiego w międzynarodowym otoczeniu, biorąc pod uwagę wiele międzykulturowych aspektów. Zachęca uczniów do formułowania własnych opinii i dbałości o innych podczas podejmowania decyzji lub pracy nad projektami kursu, a także rozwijania ich indywidualnych atutów i umiejętności zawodowych jako przyszłych międzynarodowych liderów zespołów.

woman holding book on bookshelves

Becca Tapert / Unsplash

Dwa kampusowe doświadczenia w Londynie

Oprócz podekscytowania życia w jednym z najbardziej aktywnych i kosmopolitycznych miast na świecie, Londyn oferuje spektakularne zasoby i możliwości nauki poza klasą. Jednak kursy Richmond również wprowadzają życie miasta - jego ludzi, instytucji, polityki, problemów i historii w wykłady i projekty kursów. Dodaj do tego wszechstronny, wspierający wydział międzynarodowy, elastyczny program nauczania pozwalający odkrywać tematy spoza głównej specjalizacji, małe klasy i kampusy w dwóch najpiękniejszych dzielnicach Londynu, a znajdziesz Richmond doskonałe miejsce na zarobienie podwójnego licencjata lub magistra uznane w Wielkiej Brytanii i USA

Kampus Richmond Hill

Studenci pierwszego i drugiego roku uczęszczają do naszego kampusu Richmond Hill. Kampus mieści się w pięknym sześciohektarowym miejscu na szczycie Richmond Hill, jednego z najbardziej popularnych obszarów Londynu. Imponujący neogotycki budynek z 1843 roku i nowoczesna pięciopoziomowa biblioteka, domowe sale lekcyjne, pracownie komputerowe i naukowe, pracownie artystyczne i fotograficzne oraz audytorium.

W kampusie mieszczą się także rezydencje studenckie, jadalnia, studencka świetlica oraz wydziały i biura administracyjne. Istnieje również wielofunkcyjne boisko sportowe z tenisa, siatkówki, koszykówki i mini piłki nożnej (piłka nożna). Po ukończeniu dwóch lat w naszym kampusie Richmond Hill uczniowie przeprowadzają się do naszego kampusu w londyńskiej dzielnicy Kensington na ostatnie dwa lata studiów.

Kampus Kensington

Studenci trzeciego roku, czwartego i podyplomowego uczęszczają do naszego kampusu w centrum Londynu w Kensington, jednym z najpiękniejszych londyńskich obszarów mieszkalnych. Jego kilka budynków w odległości 2 minut spacerem od głównego budynku Atlantic House przy ulicy St Albans posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, od klas domowych, laboratoriów komputerowych, biblioteki, jadalni i biur uniwersyteckich.

Kampus w Kensington gości również wielu przyjezdnych studentów ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów, które spędzają semestr lub rok w Londynie. Studenci mogą zdecydować się na mieszkanie w budynkach uniwersyteckich lub w pobliskich budynkach studenckich. W odległości krótkiego spaceru od hotelu znajduje się Royal Albert Hall, słynąca z koncertów, Królewskich Koledżów Muzyki i Sztuki, Imperialnego Kolegium Nauki i Technologii, Muzeum Wiktorii i Alberta, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Geologicznego i wielu kin, kultowego Hyde Park i gwarna ulica z mnóstwem kawiarni, restauracji, klubów i domów towarowych.

Metro powiatowe i Piccadilly łączy Richmond lub Kensington z resztą miasta. Częste połączenia kolejowe do stacji Victoria, Paddington i Waterloo łączą Cię z resztą Wielkiej Brytanii i Europy. Zarówno lotniska Heathrow, jak i Gatwick są łatwo dostępne.

Lokalizacje

 • Kensington

  1 St. Albans Grove, W8 5PN, Kensington

 • Richmond

  Queen's Rd, Richmond TW10 6JP, UK, TW10 6JP, Richmond

pytania