Keystone logo
Rockingham Community College

Rockingham Community College

Rockingham Community College

Wstęp

Niezależnie od tego, czy planujesz przejść bezpośrednio na rynek pracy, przenieść się do czteroletniej szkoły, czy po prostu chcesz podnieść swoje umiejętności, aby móc awansować na rynku pracy, kadra i personel są przygotowani do pomocy na początku studiów. Koniecznie odwiedź James Library i Academic Resource Center.

Oba udogodnienia są dostępne dla Ciebie i poprawią Twoje doświadczenie edukacyjne. Jeśli masz pytania dotyczące programów studiów, pomocy finansowej, życia studenckiego, wyboru kariery lub celów edukacyjnych, w RCC jest ktoś, kto może Ci pomóc. Mam nadzieję, że czas spędzony w kampusie przypadnie Ci do gustu.

Poświęć trochę czasu na wędrówki po ścieżkach przyrodniczych, spacer lub bieganie po torze, graj w tenisa, ciesz się ciszą na naszym kampusie, weź udział w organizacji studenckiej lub weź udział w imprezie sportowej. W kampusie jest wiele okazji do relaksu i zabawy, gdy potrzebujesz przerwy w klasie lub laboratorium. Życzę ci powodzenia w kontynuowaniu kariery. Będziemy rzucać wyzwanie, abyś wykorzystał swój potencjał i oczekujemy, że utrzymasz nas na wysokim poziomie we wszystkim, co robimy, aby zapewnić Ci instrukcje i wsparcie, gdy tu jesteś.

Lokalizacje

  • Wentworth

    Wrenn Memorial Road,215, 27375, Wentworth

    pytania