Keystone logo
Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Rutgers - The State University of New Jersey

Wstęp

Rutgers, State University of New Jersey, należy do najwyżej ocenianych i najbardziej zróżnicowanych publicznych uniwersytetów badawczych w Ameryce. Najstarszy, największy i najlepiej oceniany uniwersytet publiczny w obszarze metropolitalnym Nowego Jorku / New Jersey. Znajdziesz nas w naszych głównych lokalizacjach w trzech miastach New Jersey, a nasz ślad można zobaczyć w całym regionie. Jesteśmy ośrodkiem akademickim, ośrodkiem zdrowia i badań oraz uniwersytetem możliwości.

Misja uniwersytecka

Jako jeden z wiodących kompleksowych publicznych uniwersytetów badawczych w kraju, Rutgers, The State University of New Jersey, ma potrójną misję:

zaspokajanie potrzeb edukacyjnych mieszkańców New Jersey poprzez programy studiów licencjackich, magisterskich i ustawicznych;

prowadzenie innowacyjnych badań, które przyczyniają się do dobrobytu medycznego, środowiskowego, społecznego i kulturowego państwa, a także wspomagają gospodarkę oraz przedsiębiorstwa i przemysł państwa; i

pełnienie służby publicznej na rzecz mieszkańców państwa i jego samorządów terytorialnych, powiatowych i stanowych.

Każdy element misji uczelni wzmacnia i wspiera pozostałe dwa.

Jako University of New Jersey®, Rutgers poświęca się nauczaniu, które spełnia najwyższe standardy doskonałości, prowadzeniu badań, które otwierają nowe możliwości oraz świadczeniu usług, rozwiązań i opieki klinicznej, które pomagają osobom fizycznym oraz lokalnym, krajowym i globalnym społeczności, w których żyją.

Tak wiele opcji ...

Dzięki setkom programów studiów, lokalizacjom w New Jersey i ponad 71 000 studentów, Rutgers oferuje coś dla każdego. A ponieważ nasze kampusy są dostępne we wszystkich rozmiarach - małych, średnich i dużych - możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Lokalizacje

  • New Brunswick

    New Brunswick, Stany Zjednoczone

    pytania