Keystone logo
SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

SAE Institute Germany

Wstęp

SAE Institute został założony w 1976 roku i od tego czasu stał się największym na świecie, skupionym na branży kreatywnej edukatorem medialnym, posiadającym ponad 50 kampusów w 28 krajach. Program nauczania SAE został starannie opracowany w porozumieniu z wiodącymi praktykami z branży, aby sprostać wymaganiom globalnych branż kreatywnych mediów.

SAE Institute oferuje kompleksowe portfolio kursów w kreatywnych dziedzinach mediów (audio, film, animacja, tworzenie gier, biznes muzyczny i Internet) z silną tradycją praktycznego zastosowania i uznaniem w branży. Stopień Bachelor of Arts / Bachelor of Science można uzyskać w ciągu zaledwie dwóch lat.

Dostępne są dwa programy magisterskie (MA/MSc). Studia licencjackie i magisterskie są oferowane we współpracy z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. SAE Institute posiada sieć na pięciu kontynentach z kampusami w światowych centrach kreatywnych branż medialnych, w tym w Londynie, Berlinie, Monachium, Paryżu, Barcelonie, Nowym Jorku, Los Angeles i innych.

SAE Alumni Association to sieć dla absolwentów i studentów SAE Institute, której celem jest zapewnienie im doświadczenia absolwentów po ich światowej edukacji i oferującej zróżnicowany program zasobów, wydarzeń i komunikacji, aby zaoferować aktywny program pośrednictwa pracy, utrzymać ich w kontaktują się ze sobą i zaangażowani w SAE Institute.

SAE Alumni Convention to bezpłatne wydarzenie networkingowe, które tradycyjnie odbywa się w Berlinie dla każdego, kto jest zainteresowany rozwojem i technologią kreatywnych mediów. Coroczne wydarzenie łączy umysły dzielące się wiedzą, którą musisz wiedzieć o kreatywnych mediach i przemyśle rozrywkowym. Konwencja oferuje bogate możliwości prowadzenia ostatecznych badań, stymulowania edukacji i rozwoju biznesu – to idealne forum do nawiązywania kontaktów i wymiany pomysłów.

SAE Magazine jest magazynem SAE Institute i SAE Alumni Association. Publikacja pierwotnie ukazała się drukiem, ale została przeniesiona do publikacji online w 2014 roku.

Dostępne są dwa programy magisterskie (MA/MSc). Studia licencjackie i magisterskie są oferowane we współpracy z renomowanym Uniwersytetem Middlesex w Londynie. (jeden program magisterski z Middlesex i jeden ze słynnym Folkwang Universität der Künste.

O kampusie

Berliński kampus oferuje kreatywnym, pełnym pasji studentom dostęp do standardowych obiektów branżowych oraz kadry dydaktycznej o wyjątkowej wiedzy przedmiotowej i pasji, aby umożliwić każdemu uczniowi osiągnięcie swojego potencjału.

 • Dobrze wyposażone studia nagraniowe, apartamenty filmowe i liczne stanowiska pracy na powierzchni 2.000m2
 • Wszystkie kursy i programy w Instytucie SAE w Berlinie prowadzone są w języku angielskim i niemieckim
 • Silna sieć z dynamicznym przemysłem kreatywnym w stolicy Niemiec
 • Dodatkowe wykłady gościnne i seminaria z renomowanymi liderami branży

Lokalizacje

 • Berlin

  Cuvryspeicher - Cuvrystr. 4, 10997 , Berlin

 • Munich

  Zielstattstr. 30, 81379, Munich

 • Hamburg-Mitte

  Feldstr. 66, 20359, Hamburg-Mitte

 • Cologne

  Carlswerkstr. 11c, 51063, Cologne

 • Frankfurt

  Homburger Landstr. 182, 60435, Frankfurt

pytania