Keystone logo
SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

SAE Institute New Zealand

Wstęp

SAE, z 53 uczelniach w 27 krajach, jest ustawienie globalne standardy dla kreatywnej edukacji medialnej od 1976 roku. W Nowej Zelandii, z dumą zaoferować świadectwo, dyplom i tytuł licencjata w dziedzinie audio i dyplom w Filmie.

SAE jest wiodącym na świecie w branży twórczej pedagog mediów. Założona w 1976 roku jako pierwsza na świecie w połączeniu praktycznej i teoretycznej szkoły inżynierii dźwięku, obecnie obejmują cały świat w 53 ośrodkach w 27 krajach, rozszerzyliśmy naszą ofertę kursów to świadectw, dyplomów i stopni w zakresie:

  • ANIMACJA
  • Audio
  • konstrukcja
  • Film
  • Gry
  • Mobilne WWW

Na SAE jesteśmy dumni dostarczając wyjątkowe programy w obiektach klasy światowej. Zapewniamy nasi studenci otrzymują znakomite wykształcenie, kwalifikacje, uznanych na arenie międzynarodowej i umiejętności istotnych dla branży.

Nasi absolwenci naprawdę mają przewagę konkurencyjną.

RÓŻNICA SAE

SAE został zapewnieniu najwyższej edukacji koncentruje się w branży od 1976 roku. Musimy ustawić punkt odniesienia dla kwalifikacji poziomie wyższym w twórczej mediów, ponieważ wiemy, te gałęzie przemysłu i wiemy, jak trenować absolwenci branży gotowy. Kochamy to co robimy i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia możliwości kształcenia, które stanowią wyzwanie, rozwijać i inspirować.

SAE wyposaża MNIE DO SUKCESU

Jesteśmy wiodącym na świecie w branży twórczej pedagog mediów, ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi partnerami z branży, zatrudniamy wyspecjalizowanych nauczycieli z doświadczeniem w świecie rzeczywistym, a my dostarczymy indywidualną naukę w światowej klasy.

Nasze specjalistyczne kursy w twórczej mediów reagują na dynamiczny i ewolucyjny charakter tych branż. Pomożemy Ci osiągnąć swój potencjał i realizować swoje marzenia.

SAE daje mi WORLD DOSTĘPU

SAE posiada 53 uczelniach w 27 krajach. Nasi uczniowie i nauczyciele są unikalne, różnorodne i kreatywne społeczności, którzy spotykają się na wspólną celu - wybitne możliwości kształcenia. Nasze doświadczenie jest uznawane na całym świecie i prawdziwie globalny.

Kursy SAE są uznawane na całym świecie.

SAE naraża ME do realnego świata

Na SAE wiemy przemysłów kreatywnych mediów absolwentów potrzebują indywidualnego szkolenia praktycznego. Uznaliśmy to z powrotem w 1976 roku - dlatego pionierem nasze hands-on, przemysł skupiony, i indywidualne programy nauczania, dostarczone do Ciebie w state-of-the-art udogodnienia.

Mamy również wydostać się z klasy i do świata realnego, przy możliwości rozwoju zawodowego w niektórych festiwalach premier i wydarzeń Nowa Zelandia jest.

SAE jest zobowiązana do doskonałości w edukacji i swoich efektach uczenia się.

SAE uwalnia MÓJ POTENCJAŁ

Na SAE pomożemy Ci doskonalić swoje umiejętności i wiedzę z naszą rygorystyczny program nauczania oparty na doświadczeniach praktycznych i technicznych oraz zakorzenione w teorii i analizie krytycznej.

SAE trenuje absolwenci branży gotowy od 1976 roku. Jesteśmy świetny w tym, co robimy - to dlatego, że jesteśmy liderem w branży kreatywnej edukacji medialnej.

LOKALIZACJA

Auckland jest największym miastem w Nowej Zelandii. Wyjątkowo położony pomiędzy dwoma portami i licznych wysp w Zatoce Hauraki sprawia, że ​​jest doskonałym miejscem do życia. Auckland jest sztuka i kulturalne serce Pacyfiku. Znajdziesz festiwali, wystaw, galerii sezony teatralne i muzyczne ekstrawagancjach, by wymienić tylko kilka z doświadczeń w ofercie.

sztuka miasta jest pod silnym wpływem swojej unikalnej tożsamości na podstawie Te Ao Maorysów, Pacific korzeni, dziedzictwa naturalnego i kulturowego i różnorodności kulturowej. Miasto posiada również dynamiczne sceny artystycznej i kulturalnej i jest domem dla niektórych z wiodących organizacji artystycznych w kraju. Auckland przyniosła wiele utalentowanych pisarzy, reżyserów i wykonawców, jak również służąc jako centrum wydawniczych i medialnych przemysłów kreatywnych. Aby uzyskać więcej informacji na temat życia w Auckland, sprawdź: SAE Auckland znajduje się w miejscowości Parnell, zaledwie kilka minut spacerem od Auckland CBD.

Zapewniamy Państwu najwyższą jakość w branży uznanej szkolenia praktycznego.

Lokalizacje

  • Auckland

    10, 12 & 18 Heather Street, Parnell, Auckland , 1052, , Auckland

pytania