Keystone logo
SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

Wstęp

SAE, z 47 kampusami w 23 krajach, wyznacza globalny punkt odniesienia dla kreatywnej edukacji medialnej od 1976 r. SAE Dubai z dumą oferuje akredytowane przez TEQSA stopnie licencjackie w 5 dyscyplinach - animacja, audio, projektowanie, film i gry, a także krótkie certyfikaty kursów . SAE oferuje akredytowane przez rząd Australii stopnie licencjackie.

SAE jest światowym liderem w branży mediów kreatywnych. Założona w 1976 r., Obecnie obejmuje cały świat z 47 kampusami w 23 krajach.

W Dubaju SAE zapewnia kursy dla ponad 300 studentów.

SAE oferuje akredytowane przez rząd Australii stopnie licencjackie oprócz krótkich certyfikatów kursów:

 • Animacja
 • Audio
 • Projekt
 • Film
 • Gry

W SAE jesteśmy dumni z dostarczania wyjątkowych programów w światowej klasy obiektach. Zapewniamy naszym studentom wyjątkową edukację, uznawane na całym świecie kwalifikacje i umiejętności istotne dla branży.

Nasi absolwenci naprawdę mają przewagę konkurencyjną.

Sponsored by Google Chromebooks

SAE Dubai

Centralnie położony hotel SAE Dubai jest częścią tętniących życiem, tętniących życiem miast Media i Internet oraz Dubai Knowledge Village. To społeczność artystyczna i kulturalna miasta. Kampus szczyci się dużą i różnorodną społecznością studencką oraz zespołem oddanych, kompetentnych specjalistów zaangażowanych w najlepsze praktyki nauczania i uczenia się.

SAE Dubai oferuje:

 • Indywidualna uwaga i możliwości wspólnego uczenia się
 • Standardowe wyposażenie i udogodnienia w branży
 • Specjalistyczne krótkie kursy
 • Specjalistyczne kursy mistrzowskie
 • Powiązania z wieloma studiami w sąsiednich społecznościach twórczych
 • Aktywna i gościnna Rada Przedstawicieli Studentów
 • Silne więzi z różnymi firmami audio, filmowymi, graficznymi, webowymi, grami i animacjami

Udogodnienia:

 • Obiekty światowej klasy od 2005 roku
 • Zupełnie nowy kampus w Dubaju ze świetną atmosferą
 • Analogowe i cyfrowe akustycznie zbalansowane studia nagraniowe
 • Wiele pokojów kontrolnych
 • Powiększony zielony ekran i studio fotograficzne
 • Ogromny pakiet edycji online
 • Napowietrzna platforma oświetleniowa
 • Wysokiej klasy aparaty fotograficzne
 • Wiodące w branży oprogramowanie

Różnica SAE

SAE zapewnia wyjątkową edukację branżową od 1976 roku. Ustaliliśmy punkt odniesienia dla kwalifikacji w zakresie szkolnictwa wyższego i kształcenia i szkolenia zawodowego w kreatywnych mediach, ponieważ znamy te branże i wiemy, jak szkolić absolwentów gotowych do pracy. Kochamy to, co robimy i dokładamy wszelkich starań, aby oferować opcje edukacyjne, które stanowią wyzwanie, rozwijają i inspirują.

Specjaliści kreatywnej edukacji medialnej

Jesteśmy wiodącym na świecie pedagogiem w branży mediów kreatywnych, ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi partnerami branżowymi, zatrudniamy nauczycieli specjalistów z prawdziwym doświadczeniem i zapewniamy spersonalizowaną edukację w światowej klasy obiektach.

Nasze specjalistyczne kursy z kreatywnych mediów są odpowiedzią na dynamiczny i ewoluujący charakter tych branż. Trzymamy rękę na pulsie i myślimy poza placem, aby pomóc Ci osiągnąć swój potencjał i zrealizować marzenia.

Globalna perspektywa

SAE ma 55 kampusów w 28 krajach. Nasi uczniowie i nauczyciele to wyjątkowa, różnorodna i kreatywna społeczność, która łączy wspólny cel - wyjątkowe możliwości edukacyjne. Nasza wiedza jest uznana na całym świecie i prawdziwie globalna.

Kursy SAE są akredytowane przez rząd australijski i uznawane na całym świecie.

Szybka nauka

Oferty SAE akredytowanych przyspieszonych nauki Pathways więc można być gotowy w branży i na najlepszej drodze do tego, wymarzona praca szybciej. Jeśli chcesz postawić na twarde podwórka, nasze intensywne opcje przyspieszonej ścieżki oznaczają, że zdobędziesz dyplom za 2 lata.

Praktyczne i spersonalizowane badanie

W SAE wiemy, że absolwenci branży mediów kreatywnych potrzebują indywidualnego szkolenia praktycznego. Rozpoznaliśmy to już w 1976 roku - dlatego byliśmy pionierami naszego praktycznego, ukierunkowanego na branżę i spersonalizowanego programu nauczania, dostarczanego w najnowocześniejszych obiektach.

Zabieramy Cię również z klasy do prawdziwego świata, oferując możliwości rozwoju zawodowego na niektórych z najważniejszych australijskich festiwali i wydarzeń.

SAE dąży do doskonałości w edukacji i Twoich efektach uczenia się.

Znamy nasze rzeczy

W SAE pomożemy Ci doskonalić Twoje umiejętności i wiedzę dzięki naszemu rygorystycznemu programowi nauczania opartemu na praktycznych i technicznych doświadczeniach oraz opartym na teorii i krytycznej analizie.

SAE szkoli absolwentów gotowych do pracy od 1976 roku. Jesteśmy świetni w tym, co robimy - dlatego jesteśmy liderem w branży kreatywnej edukacji medialnej.

148864_pexels-photo-3183150.jpeg

Nasza historia

SAE Australia

SAE została założona w Australii w 1976 roku jako pierwszy na świecie instytut inżynierii dźwięku. Wczesny sukces SAE i zapotrzebowanie na nasze praktyczne, oparte na teorii i odpowiednie dla branży szkolenia szybko doprowadziły do powstania innych kampusów w całym kraju. W 1982 roku SAE miało kampusy w Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelajdzie i Perth. Specjalnie zbudowany kampus Byron Bay, oferujący niezrównane wyposażenie audio, został otwarty w 2003 roku.

Od ustanowienia pierwszych instytutów i kursów SAE wprowadzono akredytowane przez rząd kwalifikacje VET i szkolnictwa wyższego. Firma SAE rozwinęła się, by stać się światowym liderem w kreatywnej edukacji medialnej.

W 2004 r. SAE przejął Qantm College, czołowego edukatora w dziedzinie mediów cyfrowych, specjalizującego się w animacji 3D, projektowaniu i programowaniu gier, tworzeniu stron internetowych i projektowaniu graficznym.

Qantm, jeden z pierwszych dostawców usług edukacyjnych oferujących programy studiów w zakresie projektowania gier, ma imponujący rodowód. Uczelnia powstała w 1996 r. Dzięki zbiorowemu wsparciu:

 • Departament Rozwoju i Innowacji w Queensland
 • Arts Queensland
 • Terytorium Północnego Terytorium
 • University of Queensland
 • University of Southern Queensland
 • James Cook University
 • Uniwersytet Griffith
 • TAFE Queensland

Wraz z SAE, Qantm od tego czasu rozszerzyła się na arenę globalną jako wybitny pedagog mediów cyfrowych.

W lutym 2011 r. Instytut SAE i Qantm College stały się częścią Navitas, wiodącego globalnego dostawcy usług edukacyjnych.

Skonsolidowana wiedza i zasoby SAE, Qantm i Navitas zapewniają naszym studentom umiejętności i wiedzę branżową, których potrzebują do satysfakcjonującej kariery w branży rozrywkowej i mediów kreatywnych.

Instytut SAE i Qantm College, jako część Navitas, są obecnie znane jako SAE Australia.

SAE International

Po sukcesie SAE w Australii, pierwszy zagraniczny kampus SAE został otwarty w Londynie w 1985 roku. Podobnie jak w Australii, na arenie międzynarodowej, SAE okazało się bardzo skuteczne w dostarczaniu wysokiej jakości, praktycznego i teoretycznego programu dla początkujących profesjonalistów przemysł muzyczny.

Niedługo po otwarciu kampusu w Londynie SAE założyło swój pierwszy europejski instytut w Monachium. Monachium miało być pierwszym z wielu zagranicznych instytutów SAE na całym świecie.

W połowie lat 90. SAE miało ugruntowaną pozycję w Europie, Azji i Nowej Zelandii. Pierwszy z 7 kampusów otwarto w USA w 1998 roku.

Od początków naszego skromnego studia w Sydney, SAE obejmuje dziś świat z 53 kampusami w 27 krajach. Począwszy od audio, SAE International ewoluowało przez lata, a teraz oferuje również kwalifikacje w innych kreatywnych dyscyplinach mediów - animacji, projektowaniu, dziennikarstwie cyfrowym, filmie, grach oraz sieci i urządzeniach mobilnych.

Wszystkie nasze kursy są zgodne z podstawowymi zasadami SAE - wysokiej jakości, ukierunkowane na branżę, praktyczne i teoretyczne możliwości edukacyjne dla kreatywnych i utalentowanych osób.

Lokalizacje

 • Dubai

  Block 2, Ground Floor, Knowledge Park, 500648, Dubai

pytania