Keystone logo
© Bobby Anderson
Saint Francis University

Saint Francis University

Saint Francis University

Wstęp

O Saint Francis University

Saint Francis University jest jedną z najstarszych uczelni katolickich w kraju i najstarszą celebrującą wartości franciszkańskie. Nasz malowniczy kampus siedzi na szczycie góry w Loretto, Pennsylvania, w pobliżu Pittsburgha. Wiara, hojność, szacunek, odkrycie i radość są w naszym DNA, a my staramy się przyciągnąć studentów (jak ty) z pasją do kształtowania świata.

Stać się tym kimś, kto...

To, co następuje... jest unikalne dla ciebie. To zdanie będzie pisane (i przepisywane) wzdłuż Twojej życiowej podróży. Każdy z nas tutaj w SFU chce stać się tym kimś, kto pomoże Ci napisać najbardziej wpływową historię, jaką tylko możesz.

Motto SFU, stań się tym kimś, przemawia do naszego dążenia do kształcenia współczujących, troskliwych, odnoszących sukcesy profesjonalistów; i twoje dążenie do stania się jednym z nich.

Napędzaj swój umysł

Sukces oznacza odkrywanie swoich talentów i dzielenie się nimi z innymi. Skoncentrowane przygotowanie do kariery zmieszane z bogatą tradycją sztuk wyzwolonych (gdzie odkrywasz wiele pasji) może pomóc ci znaleźć swoją ścieżkę.

Zainspiruj swojego ducha

Wszystkich zapraszamy na spacer z Franciszkiem. Święty Franciszek z Asyżu, poprzez swoją katolicko-franciszkańską misję, pozostawił nam obfitość wskazówek dotyczących prowadzenia sensownego życia, które przemawiają do wszystkich wyznań.

Poza wykładem

Globalne doświadczenia, staże i inne pomagają Ci stać się osobą, którą masz być. Dodatkowo, wszystkie te doświadczenia znajdą się w Twoim oficjalnym wykazie liderów, zaangażowania i służby.

Mała szkoła - pasjonaci

Jesteśmy domem dla jednego z najmniejszych programów NCAA Division-I w kraju i uznanych za doskonałość akademicką i sportową!

Fakty, rankingi i więcej

Saint Francis University w Loretto, PA jest najstarszym katolicko-franciszkańskim kolegium w Stanach Zjednoczonych. Naszą misją jest pomóc uczniom wyrosnąć na współczujących, odnoszących sukcesy profesjonalistów poprzez kulturę wiary, hojności, szacunku, odkrywania i radości. Uniwersytet oferuje ponad 50 programów (licencjackich, magisterskich i stopnia dla dorosłych) poprzez trzy szkoły: Business; Health Sciences & Education; i Science, Technology, Engineering, Arts & Mathematics (STEAM).

Nasza tożsamość franciszkańska

Umysł dla doskonałości, Duch dla pokoju i sprawiedliwości, Serce dla służby

Nasiona tego, co stało się Saint Francis University i naszą franciszkańską tożsamością, zostały zasiane przez sześciu franciszkańskich braci z Irlandii, którzy założyli akademię dla chłopców w górskiej wiosce Loretto w Pensylwanii. Te przewodnie zasady franciszkanów są wartościami, którymi kierujemy się w Saint Francis University po dziś dzień.

 • Katolicki koedukacyjny prywatny uniwersytet sztuk wyzwolonych; jedna z pierwszych katolickich uczelni koedukacyjnych w kraju.
 • Sponsorowane przez Franciszkanów Trzeciego Zakonu Regularnego pod prezydenckim przewodnictwem ks. Malachi Van Tassell, Ph.D., T.O.R.

Według danych liczbowych

 • Liczba studentów: 2,289 (1,726 studentów, 563 absolwentów)
 • Płeć: Kobiety 63,0%, mężczyźni 37,0% (Undergraduate)
 • Wskaźnik zatrzymania na pierwszym roku: 85%
 • Średni wskaźnik ukończenia studiów: 70,3%
 • Średnia wielkość klasy: 17,6
 • Wydziały stacjonarne: 131

Na podstawie zapisów z jesieni 2017 r.

Akredytacja

 • Rada Akredytacyjna Edukacji Terapii Zajęciowej
 • Accreditation Review Commission on Education for the Physician Assistant, Inc.
 • Amerykańskie Towarzystwo Chemiczne, dyplomowany chemik
 • Komisja ds. akredytacji programów edukacyjnych w zakresie medycyny alternatywnej
 • Komisja Akredytacyjna ds. Edukacji Fizykoterapeutycznej
 • Komisja ds. kolegialnej edukacji pielęgniarskiej
 • Rada ds. edukacji w zakresie pracy socjalnej
 • Inżynierska Komisja Akredytacyjna ABET, Inżynieria Środowiska
 • Międzynarodowe Zgromadzenie Kolegialnej Edukacji Biznesowej
 • Komisja Państw Środka ds. Szkolnictwa Wyższego
 • Państwowa Rada Pielęgniarstwa w Pensylwanii
 • Departament Edukacji Stanu Pensylwania dla zatwierdzonych programów w dziedzinie edukacji nauczycielskiej

Struktura zarządzająca

Uniwersytet jest sponsorowany przez Franciszkanów Trzeciego Zakonu Regularnego i zarządzany przez Radę Powierniczą złożoną zarówno z osób świeckich, jak i franciszkanów. Prezydent Uniwersytetu otrzymuje wkład od wydziału, administratorów i studentów, którzy uczestniczą w rozwoju misji Uniwersytetu.

Lekkoatletyka

SFU jest członkiem National Collegiate Athletic Association, a 23 męskie i żeńskie drużyny sportowe Uniwersytetu rywalizują na poziomie Division I. Uniwersytet jest również członkiem Konferencji Northeast. Pseudonim uczelni to Red Flash.

120739_120706_IMG_7078.jpg

Misja i wartości

W dobie złożoności, prostota przesłania św. Franciszka z Asyżu jest bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek wcześniej: Pokora. Hojność. Szacunek. Służba. Szacunek. Modlitwa. Radość. Miłość. Te zasady przewodnie franciszkanów są wartościami, które wyznajemy w Saint Francis University.

Deklaracja misji

Umysł dla doskonałości

Saint Francis University oferuje wyższe wykształcenie w środowisku kierowanym przez wartości i nauki katolickie oraz inspirowane przykładem naszego patrona, św. Franciszka z Asyżu. Najstarsza franciszkańska instytucja szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych, Saint Francis University jest integracyjną wspólnotą edukacyjną, która wita wszystkich ludzi.

Duch dla pokoju i sprawiedliwości

Programy i działania uniwersytetu wspierają takie wartości franciszkańskie jak pokorne i szczodre podejście do nauki, szacunek dla różnorodności i wyjątkowości poszczególnych osób, zrozumienie kwestii etycznych i szacunek dla wszelkiego życia. Z duchem prostoty i radości, zapewniamy społeczności uniwersyteckiej możliwości krytycznego i analitycznego myślenia, skutecznej komunikacji oraz integracji teorii i praktyki.

Serce do służby

Saint Francis University oferuje programy studiów licencjackich w tradycji sztuk wyzwolonych, programy studiów magisterskich i zawodowych, które podkreślają etykę osobistą i zawodową, oraz możliwości kształcenia ustawicznego dla wzmocnienia osobistego i zawodowego. Staramy się inspirować u wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej miłość do uczenia się przez całe życie i zobowiązanie do dzielenia się swoimi darami i umiejętnościami hojnie z innymi w szybko zmieniającym się świecie.

Cele franciszkańskiego szkolnictwa wyższego

 • Pokorne i szczodre podejście do nauki
 • Szacunek dla wszelkiego życia i dla dobra całej ludzkości
 • Szacunek dla wyjątkowości poszczególnych osób
 • Globalna wizja
 • Służba na rzecz ubogich i potrzebujących
 • Wspólnota wiary i modlitwy,
 • Duch prostoty i radości
 • Obecność franciszkańska.

W dobie złożoności, prostota przesłania św. Franciszka z Asyżu jest bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Zasady przewodnie franciszkanów to nie tylko ideały, które należy podziwiać, ale wartości, którymi należy żyć.

Wizja

Saint Francis University jest katolickim uniwersytetem z wyboru dla studentów o wysokich zdolnościach, którzy szukają autentycznego, akademicko rygorystycznego, interaktywnego doświadczenia edukacyjnego, gdzie mogą rozwijać się intelektualnie, duchowo, moralnie i społecznie. Studenci szukają Saint Francis dla jego zdolności do łączenia wartości i wizji edukacji liberalnej sztuki z celami edukacyjnymi, które są istotne dla potrzeb ekonomicznych społeczeństwa.

Saint Francis University jest uznawany za ważnego partnera strategicznego - w skali regionalnej, krajowej i międzynarodowej - nawiązującego silne relacje poprzez poszukiwanie współpracowników w celu pielęgnowania i rozszerzania misji, wizji i celów strategicznych Uniwersytetu, przyczyniając się jednocześnie do globalnej wizji dobra społecznego, przynoszonego przez stosowanie skutecznych zasad przywództwa służebnego.

Saint Francis UniversityObiekty zostały zaprojektowane w celu zwiększenia i podniesienia do najwyższego poziomu możliwości jego uznanych w kraju programów przywództwa w biznesie, opiece zdrowotnej, nauce i naukach humanistycznych.

Saint Francis University angażuje się w ciągłą poprawę skuteczności i wydajności organizacyjnej na wszystkich poziomach - na podstawie ocen wewnętrznych i zewnętrznych - w celu promowania wyjątkowego zarządzania swoimi zasobami ludzkimi i finansowymi.

Funkcje kampusu

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Loretto

   117 Evergreen Drive, PA 15940, Loretto

   pytania