Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Saint Mary's University of Minnesota

Wstęp

Gdzie się liczysz

Saint Mary's University of Minnesota jest prywatnym uniwersytetem non-profit. Sukces naszych studentów jest podstawą naszej troski.

Uczniowie wybierają Saint Mary's z wielu powodów, wśród nich: nasza przyjazna społeczność; nasze zobowiązanie do chodzenia obok każdego ucznia, na każdym kroku; nasze celowe skupienie się na praktycznych, praktycznych doświadczeniach edukacyjnych; i nasze zaangażowanie w pomoc uczniom w tworzeniu połączeń, które poprowadzą ich w życiu podyplomowym.

Nasze licencjackie, mieszkalne, liberalne college oferuje 59 kierunków na naszym 450-akrowym Winona Campus. Wygodne studia magisterskie, licencjackie i licencjackie oferowane są w naszych kampusach Twin Cities i Winona, Rochester lub innych lokalizacjach regionalnych i online. Jesteśmy zorientowani na misję, zobowiązani do porzucenia elitaryzmu, przyjęcia szacunku i poświęcenia się każdemu człowiekowi. Jesteśmy uniwersytetem dla studentów, którzy są gotowi do rozwoju i wiedzą, że dzięki odpowiednim możliwościom mogą budować przyszłość, której chcą.

To kto cię zna

Sercem Saint Mary's są ludzie, którzy Cię poznają. Wydział, personel i twoi koledzy - wszyscy stają się sojusznikami w twojej podróży edukacyjnej. Tutaj, w intensywnym otoczeniu, każdy z nas odkrywa, jak bardzo możemy się rozwijać. W każdej z naszych klas znajdziesz edukację opartą na relacjach i osobowości. Ponieważ wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na wywarcie wpływu. Aby osiągnąć ponad oczekiwania. Być znanym.

Święta Maryja oferuje edukację transformacyjną. Niezależnie od tego, czy nasi uczniowie są w Winona, Minneapolis, czy w dowolnym miejscu na świecie, doświadczenie jest takie samo - dzięki intensywnym badaniom pomagamy uczniom odkryć prawdy w otaczającym nas świecie i charakter w nas. Dowiedz się więcej o wsparciu, jakie możemy zaoferować studentom i absolwentom za pośrednictwem naszych biur.

Prawo studenta do poznania

Zgodnie z prawem federalnym obecni i potencjalni studenci oraz ich rodzice mają prawo znać pewne informacje na temat Saint Mary's University of Minnesota, w tym różnorodne informacje akademickie, informacje o pomocy finansowej, informacje instytucjonalne oraz informacje na temat wskaźników ukończenia studiów, bezpieczeństwa na kampusie i równość w lekkiej atletyce.

Dynamiczna i transformacyjna społeczność ucząca się

Misja

Wzbogacony dziedzictwem katolickim Lasalli, Uniwersytet Saint Mary's w Minnesocie budzi, pielęgnuje i wzmacnia uczących się w etycznym życiu służenia i przywództwa.

Wizja najwyższego poziomu

Opierając się na swojej katolickiej tożsamości Lasallian, Saint Mary's jest narodowym uniwersytetem transformacyjnym i innowacyjnym o globalnym zasięgu. Absolwenci Maryi uzyskują zaawansowaną wiedzę, umiejętności i umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do tego, by być uczniami przez całe życie, odnoszącymi sukcesy pracownikami, dobrymi sąsiadami i obywatelami etycznymi, którzy zapewniają pozycję Świętej Marii jako dobrze znanego uniwersytetu najwyższego szczebla przygotowującego przyszłych przywódców.

Lokalizacje

  • Winona

    Winona Campus, 700 Terrace Heights, MN 55987-1399, Winona

    pytania