Keystone logo
© UNIGIS Salzburg, cc by-nd
Salzburg College

Salzburg College

Salzburg College

Wstęp

Salzburg College

Salzburg College jest instytucją szkolnictwa wyższego zlokalizowaną w Salzburgu w Austrii. Misją Salzburg College jest zapewnienie międzynarodowych programów edukacyjnych w amerykańskiej tradycji akademickiej sztuk wyzwolonych.

Filozofia edukacyjna

Podczas zajęć w klasie w Salzburg College nauka w terenie, doświadczenie w miejscu pracy i podróże akademickie uzupełniają się nawzajem. Uczniowie są zachęcani do tego, aby ich osobiste doświadczenia stanowiły część ich studiów akademickich. Uczenie się w wymiarze społecznym i empirycznym stanowi główną część wszystkich programów w Salzburg College .

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, głównie przez europejskich profesorów, a studenci otrzymują regularne amerykańskie uznanie za swoją pracę naukową. Studenci studiują w Salzburg College na semestr, sesję letnią lub pełny program akademicki.

Profil ucznia

Od ponad czterdziestu lat Salzburg College przyjmuje studentów z całego świata, głównie ze Stanów Zjednoczonych. Studenci z ponad 500 różnych szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie wzięli udział w jednym z programów Salzburg College .

Afiliacje instytucjonalne

Salzburg College jest stowarzyszony z ponad 150 kolegiami i uniwersytetami w Stanach Zjednoczonych poprzez bezpośrednie i pośrednie partnerstwa. Niezależni studenci z całego świata, którzy chcą zapisać się do jednego z programów Salzburg College na zbywalne kredyty amerykańskie, mogą to zrobić, składając wniosek w naszej amerykańskiej szkole, Northern Illinois University.

Partner akademicki w Salzburgu: The Intercultural College

Od 2013 roku Salzburg College współpracuje z Intercultural College of the Salzburg w Salzburgu na studiach dyplomowych i magisterskich. The Intercultural College została założona przez ambitną i pełną pasji grupę naukowców z Uniwersytetu w Salzburgu i innych europejskich uniwersytetów, którzy podzielają wizję tworzenia i wykorzystania międzykulturowych synergii i wspierania integracji poprzez zachowanie i poszanowanie różnorodności kulturowej. Ich misją jest wzmacnianie kompetencji w celu wspierania bardziej zróżnicowanego społeczeństwa.

W Intercultural College, najnowsze badania i znalezienie rozwiązania są połączone z programami akademickimi dostosowanymi do kształcenia przyszłych ekspertów w zakresie kompetencji międzykulturowych. Oprócz studiów magisterskich w zakresie badań międzykulturowych (język niemiecki i angielski) oraz dyplomu w zakresie kompetencji międzykulturowych (język niemiecki i angielski), Intercultural College oferuje warsztaty dostosowane do indywidualnych potrzeb poprzez Akademię Międzykulturową.

84760_pexels-photo-1438072.jpeg

Historia

Salzburg College realizuje wizję tworzenia międzynarodowych programów edukacyjnych w Salzburgu jako spersonalizowanego, międzykulturowego zanurzenia i wzrostu, oferując możliwość otwartej wymiany pomysłów i kultury.

Misja / Wizja

Salzburg College realizuje wizję tworzenia międzynarodowych programów edukacyjnych w Salzburgu jako spersonalizowanego, międzykulturowego zanurzenia i wzrostu, oferując możliwość otwartej wymiany pomysłów i kultury.

Salzburg College ułatwia edukację międzykulturową nie tylko na poziomie akademickim, ale także na poziomie osobistym i zawodowym, zachęcając swoich uczniów do rozumienia i wykorzystywania różnorodności kulturowej poprzez kompetencje.

Salzburg College ma na celu nauczenie studentów krytycznego myślenia w globalnym świecie, zdobywania zarówno umiejętności akademickich, jak i umiejętności zawodowych na całe życie. Doskonałość akademicka jest naszym warunkiem wstępnym.

Historia

Salzburg College został założony jako program studiów za granicą dla Illinois State University i Northern Illinois University przez dr Ina Stegen w 1970 roku i rozpoczął się od klasycznego europejskiego programu studiów sztuk wyzwolonych.

W 1975 roku do istniejących kursów dodano program "Fotografia i Studio Sztuki".

Około 1985 r. Dwa nowe kierunki studiów - biznes i komunikacja - rozszerzyły program nauczania. Wkrótce wprowadzono międzynarodowe staże, aby umożliwić jeszcze większe zanurzenie się w austriacko-europejskiej kulturze.

Rok 2013 był nowym kamieniem milowym dla Salzburg College z decyzją o współpracy z Intercultural College of the Salzburg w ofercie studiów pierwszego stopnia w dziedzinie studiów międzykulturowych.

Od 2014/15 roku Salzburg College będzie oferować swój pierwszy pełny program licencjacki na terenie Salzburga.

84759_pexels-photo-1096773.jpeg

Lokalizacje

  • Salzburg

    Bergstraße,12, 5020, Salzburg

pytania