Keystone logo
San Francisco State University

San Francisco State University

San Francisco State University

Wstęp

Witamy na San Francisco State University

Położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych miast świata, w SF State Kampus uroków mieszanka ludzi, kultur i języków w cichym zakątku San Francisco, zaledwie 1,6 km od Oceanu Spokojnego. Transport publiczny dogodnie usytuowany obok kampusu oferuje łatwy dostęp do podniecenia centrum tylko 20 minut. San Francisco Bay Area oferuje studentom liczne możliwości zwiększenia ich studia. Ćwiczenia terenowe, projekty społeczne i staże, aby nauka ożywa, dając Ci przewagę na rynku pracy po ukończeniu studiów.

kampusach

Główny kampus obejmuje 58 hektarów nad jeziorem Merced Park Campus Downtown znajduje się w samym sercu centrum finansowo-tech miasta, Centrum Romberga Tiburon Studiów Środowiskowych położony jest nad Zatoką San Francisco i jest Campus Sierra Nevada Pole u podnóża Sierra.

wózek

Top 10 Majors dla studentów zagranicznych

 1. administracja biznes
 2. inżynieria
 3. informatyka
 4. stosunki międzynarodowe
 5. biologia
 6. Edukacja / TESOL
 7. Nadawanie i Komunikacji Elektronicznej Arts (BECA)
 8. Kino
 9. psychologia
 10. badania komunikacji

Kalendarz akademicki

 • semestr zimowy jest w połowie sierpnia do grudnia (16 tygodni)
 • semestr letni jest w połowie stycznia do maja (16 tygodni)
 • Sesje Lato prowadzony od czerwca do sierpnia (5-10 tygodni)

Rekrutacja

 • Studentów: 26,815
 • Doktoranci: 3.441

Zagraniczni studenci: 1,695 STUDENCI RAZEM: 30,256

Akredytacja

Założona w roku 1899, SF państwo jest częścią systemu California State University (CSU). SF State jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla osob college'ów i uniwersytetów Stowarzyszenia Zachodniej szkół i uczelni (WASC). wydziały i programy akademickie są również indywidualnie akredytację.

Ranking i wyróżnienia

SFSU

W regionie znanym dla innowacji, kreatywności i progresywnego myślenia, SF State jest sercem i duszą intelektualnej otaczającej miasto. Będąc liderem w dziedzinie nauki i edukacji usługi społeczność międzynarodową, SF State jest również główną siłą civic, współpracując z rządu, biznesu i partnerów edukacyjnych, aby przejść na Uniwersytet i regionu. Nasze liczne zaszczyty i wyróżnienia to:

 • Założył pierwszy wydział stosunków międzynarodowych na uniwersytecie w USA (wysyłanie większej liczby studentów zagranicznych niż jakikolwiek magisterskich udzielanie instytucji w kraju);
 • College of Business uznawany za jeden z zaledwie 15% szkół biznesu na całym świecie, które spełniają rygorystyczne normy międzynarodowe AACSB akredytacji;
 • Uznana za jedną z najlepszych szkół narodu film The Hollywood Reporter. W latach 1999 i 2016, więcej niż tuzin absolwenci zostali nominowani do Oscara;
 • 10 absolwentów i wykładowców uhonorowany Nagrodą Pulitzera;
 • alums państwowe SF założył dobrze prosperujące przedsiębiorstwa w sklepach bebe do E-pożyczki i nie posiadają najwyższe stanowiska kierownicze w Starbucks, Symantec, AT & T, Disney i wiele innych.

Obudowa

SF State oferuje kilka opcji na kampusie Obudowa: akademików, apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami i apartamentach rodzinnych. Tematyczne i uczenia społeczności są dostępne dla mieszkańców, którzy chcą żyć z innymi studentami o podobnych kierunkach i interesów osobistych. Proces składania wniosków obudowa jest oddzielona od aplikacji uniwersyteckiej. Po złożeniu wniosku, należy zastosować na mieszkania, jak tylko otrzyma swój numer identyfikacyjny SF State, Nie trzeba mieć odebraną formalne dopuszczenie do ubiegania się o obudowę.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • San Francisco

  1600 Holloway Ave. , 94132, San Francisco

pytania