Keystone logo
Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Sarah Lawrence College

Wstęp

Sarah Lawrence to prestiżowa koedukacyjna uczelnia sztuk wyzwolonych. Założona w 1926 roku i konsekwentnie zaliczana do wiodących uczelni artystycznych w kraju, Sarah Lawrence znana jest z pionierskiego podejścia do edukacji, bogatej historii pełnego pasji zaangażowania intelektualnego i obywatelskiego oraz tętniących życiem absolwentów odnoszących sukcesy. W pobliżu niezrównanej oferty Nowego Jorku, nasz historyczny kampus jest domem dla integracyjnej, ciekawej intelektualnie i zróżnicowanej społeczności.

Utalentowani, kreatywni uczniowie wybierają Sarah Lawrence ze względu na możliwość przejęcia kontroli nad ich edukacją. W ścisłej współpracy z naszym oddanym, wybitnym wykładowcą studenci tworzą rygorystyczny, spersonalizowany tok studiów, prowadzą niezależne badania i łączą szeroką gamę dyscyplin. Kończą studia, wiedząc, jak zastosować wiedzę, umiejętności i krytyczne myślenie niezbędne do życia po studiach.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Bronxville

    Mead Way,1, 10708, Bronxville

    pytania