Keystone logo
© Markus Aspegren
Savonia University of Applied Sciences

Savonia University of Applied Sciences

Savonia University of Applied Sciences

Wstęp

Ucz się w nowoczesnym i międzynarodowym środowisku, które wspiera Twoje ambicje zawodowe i ciągłą naukę!

Savonia University of Applied Sciences (Savonia UAS) jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych uniwersytetów nauk stosowanych w Finlandii. Nasza organizacja ekspertów kształci silnych specjalistów na sześciu różnych kierunkach studiów. Nasze wszechstronne programy studiów oferują studentom możliwość studiowania w pełnym wymiarze godzin lub równolegle z pracą (studia magisterskie i specjalistyczne) lub elastyczną w Otwartym Uniwersytecie Nauk Stosowanych. Nasze kampusy znajdują się w Kuopio, Iisalmi i Varkaus.

Savonia UAS pragnie aktywnie służyć środowisku zawodowemu. Nasze działania badawczo-rozwojowe oferują wysokiej jakości usługi i rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i społeczności zawodowych. Współpraca, tworzenie sieci kontaktów i internacjonalizacja są kluczowymi czynnikami naszego sukcesu. W Savonii transdyscyplinarność jest zapewniona poprzez zorganizowanie BRI w główne osie zwane Sieciami Kompetencji. Sieci te to produkty i usługi socjalne, energia, środowisko i bezpieczeństwo oraz wzornictwo przemysłowe.

Savonia University of Applied Sciences jest prowadzona przez Savonia University of Applied Sciences Ltd. Dyrektorem spółki i prezesem Savonia UAS jest pani Mervi Vidgrén.

Lokalizacje

  • Kuopio

    Savonia University of Applied Sciences Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO Street adress: Microkatu 1, KUOPIO Tel. +358 17 255 6000 Fax. +358-17-255 5014

    pytania