Keystone logo
School of Business and Trade

School of Business and Trade

School of Business and Trade

Wstęp

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

O szkole

School of Business and Trade oferuje samokształcenie, wysokiej jakości kształcenie online bez czesnego. Programy są elastyczne i można je uruchomić w dowolnym momencie. Zamiast tradycyjnego sposobu nauki przez kilka lat, ucz się we własnym tempie i oszczędzaj czas i pieniądze.

Bezpłatne programy online, zasoby edukacyjne i oceny online sprawiają, że nasze programy są tak wyjątkowe i interesujące.

School of Business and Trade powstała w 2011 roku, aby promować edukację bez granic i bez względu na pochodzenie. Artykuł 26 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka stanowi: „Każdy ma prawo do edukacji i powinna być ona jednakowo dostępna”. SoBaT oferuje obecnie kilka kwalifikacji dla wszystkich zainteresowanych szkolnictwem wyższym.

Obecnie akredytowana i wysokiej jakości edukacja jest bardzo kosztowna. Uniwersytety pobierają tysiące dolarów. Zasadniczo dalsze kształcenie jest dla większości ludzi bardzo drogie i dlatego nie mogą rozważać studiów wyższych. SoBaT oferuje promyk nadziei dla uczniów mających trudności, którzy nie mogą wydać tysięcy dolarów na zdobycie wymaganych kwalifikacji.

Wizja

Oświadczenie wizji School of Business and Trade brzmi: „Jakość i edukacja bezpłatna dla wszystkich”.

Lokalizacje

  • Lucerne

    SoBaT Haus, Pilatusstrasse Luzern, Switzerland, 6003, Lucerne

    pytania