Keystone logo
Scripps College

Scripps College

Scripps College

Wstęp

Kiedy Scripps został założony w 1926 roku w Claremont w Kalifornii, był jedną z niewielu instytucji zajmujących się edukacją kobiet do życia pełnego zaangażowania i zaangażowania. Od tego czasu Scripps kontynuuje walkę zarówno z umysłem, jak i duchem, kierując się wizją swojej założycielki, przedsiębiorcy prasowego i filantropki Ellen Browning Scripps. Obecnie Scripps oferuje rygorystyczny, interdyscyplinarny program nauczania, silną społeczność intelektualną, zaangażowanie w różnorodność i integrację oraz bogate doświadczenie mieszkaniowe zaprojektowane, aby kształtować następne pokolenie liderek.

„Misją Scripps College jest kształcenie kobiet w zakresie rozwijania ich intelektu i talentów poprzez aktywne uczestnictwo w społeczności uczonych, tak aby jako absolwenci mogli wnosić wkład do społeczeństwa poprzez publiczne i prywatne życie przywództwa, służby, uczciwości i kreatywności”.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Claremont

    North Columbia Avenue,1030, 91711, Claremont

    pytania