Keystone logo
© Eva Dang
SFH StudyFromHome

SFH StudyFromHome

SFH StudyFromHome

Wstęp

O nas

Study from Home zostało założone przez Anthony'ego Weavera.

Pracując w sektorze kształcenia na odległość przez ponad dziesięć lat, Anthony zdobył bogactwo wiedzy i doświadczenia, a także napotkał frustracje, z którymi borykają się osoby chcące studiować w ten sposób.

Kształcenie na odległość zapewnia wiele korzyści .. możliwość nauki z domu, w pracy, w podróży ... i co ważne, kiedy chcesz, czy to rano, po południu, wieczorem lub nawet w środku nocy. Jednak ma swoje niebezpieczeństwa. Skąd wiesz, czy kwalifikacja jest prawdziwa? Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań i niestety, uczniowie nie zawsze otrzymują poprawną odpowiedź.

W tym miejscu wkracza Study from Home. Naszym największym celem jest zapewnienie studentom pełnego zrozumienia, co oznaczają ich kwalifikacje i jak z nich skorzystają. Uczciwość i przejrzystość to fundamenty, na których działamy.

Zdecydowanie zalecamy rozmowę z naszymi doradcami kursowymi, telefonicznie lub na czacie, a na wszystkie pytania można odpowiedzieć i możemy zapewnić, że jesteś uzbrojony w odpowiednie informacje, aby spełnić przyszłe cele.

117684_117657_FB_banner_title_final_with_contact_JPG1.jpg

Lokalizacje

  • Wolverhampton

    Wolverhampton, Wielka Brytania

Programy

    pytania