Keystone logo
SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Wstęp

Żywe uczenie się

Serdecznie witamy w szwajcarskim College of Hospitality Management Lenk

SHML, zarejestrowana szwajcarska firma w kantonie Berno, jest pierwszą w Szwajcarii szkołą hotelową, która została zaprojektowana i opracowana w celu przygotowania Studentów do obiecującej kariery gościnności, w oparciu o filozofię działania luksusowych międzynarodowych hoteli i kurortów. Te klejnoty gościnności można znaleźć na całym świecie, począwszy od luksusowych apartamentów z dwoma apartamentami po dwieście plus pokoje gościnne, a reprezentowane są przez takie znane firmy jak The Leading Hotels of the World, Small Luxury Hotels, Relais

W celu zapewnienia rygorystycznych akademickich programów nauczania i treści, nasz College of Hospitality Management zawarł porozumienie o postępie z University of Gloucestershire w celu uzyskania tytułu BA (Hons) w Strategic Hospitality Management na kampusie w Cheltenham (Wielka Brytania).

Nasza szkoła SHML znajduje się w wyjątkowo bezpiecznym Berneńskim Oberlandzie i działa w prawdziwym hotelu butikowym, który jest otwarty dla gości w sezonie zimowym. Pomieszczenia oferują idealne środowisko do stymulowania operacji, jakie mają miejsce w hotelach typu boutique w operacjach komercyjnych na całym świecie, w tym w sztuce produkcji i usług związanych z żywnością i napojami, podziałami pokoi, procedurami nadzoru i zarządzania. SHML ma na celu utrzymanie przy życiu sprawdzonych podstaw Swiss Hotel Operations, a także podtrzymanie szwajcarskiej kultury, która zdobyła wyróżnienia w ciągu ostatnich dwóch wieków jako unikalne na świecie. Kultura szwajcarska oznacza integralność, neutralność, jedność, bezstronność, szacunek dla siebie nawzajem i indywidualną odpowiedzialność za środowisko.

Programy nauczania naszych szkół nie różnią się od innych założeń programu, z wyjątkiem tego, że jego zawartość i faktyczny transfer do studentów są obsługiwane przez profesjonalnych hotelarzy, którzy przez lata zdobyli umiejętności prowadzenia i zarządzania jednymi z najlepszych hoteli i kurortów na świecie.

Czekamy na Ciebie w naszej specjalnej uczelni zarządzania gościnnością.

Dlaczego SHML

Co oznacza Boutique Hotel Management School?

Nasze butiki to spersonalizowana edukacja w małych grupach. Studenci mieszkają, studiują i ćwiczą w pełni wyposażonym hotelu. Nasi wykładowcy, którzy mieszkają w kampusie, są dostępni prawie 24/7; nasze programy zostały opracowane przez hotelarzy dla hotelarzy i są dostarczane przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu hotelami międzynarodowymi.

Czym są nasze USP

 • Wysoka interakcja z wykładowcami na uczelniach przynoszących bezpośrednią wiedzę i tworzenie sieci - "bezpłatne doradztwo" od wykładowców,

 • Wysoka jakość doświadczenia - przepustowość studentów jest niska, co umożliwia bardziej spersonalizowaną edukację; Wielkość klasy jest mała;

 • Wysoki poziom usług: czas i zdolność do pomocy uczniom w podjęciu decyzji, co chcą robić, pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy

 • Bezpieczne środowisko dla studentów, są dobrze zadbane

 • Szkolenie dla międzynarodowej gościnności;

 • Innowacyjne myślenie oparte na tradycyjnym stylu hotelarzy,

 • Program jest dostosowany do wymagań branży (jest blisko branży):

 • Praktyczne szkolenie, przygotowanie studentów do prawdziwego życia w branży (start w terenie - studenci są gotowi do pracy po ukończeniu szkoły, aby zrobić kolejny krok w karierze):

 • Program oparty na zmieniających się potrzebach branży dzięki wglądom od rady doradców, sieci dyrektorów i doświadczeniu wykładowców;

 • Praktyki mają na celu otwarcie międzynarodowych ofert pracy i awansu akademickiego (uwaga: biorąc pod uwagę ograniczenia na rynku szwajcarskim, drugie staże są międzynarodowe i mają na celu pomóc uczniom w zabezpieczeniu miejsc pracy poza Szwajcarią)

 • (Capstone) projekt umożliwia uczniom opracowanie planu biznesowego odzwierciedlającego ich zainteresowania (firma rodzinna, rzeczywiste intencje pracy / pomysły na rozpoczęcie działalności);

Misja

SHML będzie uczyć i łączyć w ramach prawdziwego butikowego środowiska gościnnego tradycyjne podstawy szwajcarskich operacji z najnowocześniejszą wiedzą z zakresu gościnności w międzynarodowym zarządzaniu, narażając wszystkich studentów - podczas studiów i po ukończeniu - na bezpośrednim kontaktowaniu się z profesjonalnymi hotelarzami, dla prawdziwej i wykwalifikowanej interakcji dla sukcesu. Profesjonalna przyszłość każdego ucznia stanowi rdzeń misji dla zarządzających właścicielami, wykładowcami i pracownikami SHML.

Pragniemy stworzyć atmosferę edukacyjną, którą studenci pokochają. Nasze programy mają na celu umożliwienie uczniom zmierzenia się z wyzwaniami i skorzystania z doświadczeń, które mogą być dla nich nowe. W SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk , stale dążymy do tego, aby nauka była przyjemna i dynamiczna, aby wszyscy nasi uczniowie mogli osiągnąć swoje cele.

Nasze cele

Dostaniesz się do następnego poziomu

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie byli lepsi dzięki doświadczeniom edukacyjnym zarówno w klasie, jak i poza nią. SHML - Swiss Hotel Management School Lenk ma na celu stworzenie raju, w którym uczniowie czują się bezpiecznie, aby poradzić sobie ze swoimi lękami i osiągnąć wszystkie swoje cele. Oferujemy różnorodne usługi zaprojektowane, aby pomóc uczniom być najlepszymi wersjami siebie, jednocześnie bawiąc się po drodze.

nasza filozofia

Szanujemy indywidualne potrzeby wszystkich naszych studentów i wierzymy, że przy odpowiednim wskazówku i wskazówkach wszyscy mogą odnieść sukces. Nasze podejście edukacyjne pozwala naszym studentom kwestionować konwencjonalne myślenie i dążyć do ich akademickiego zrozumienia dzięki poświęceniu i oryginalności.

Uwierz w pielęgnowanie, kierowanie i rozwijanie uczniów, aby stanąć wysoko w konfrontacji z przyszłymi wyzwaniami zawodowymi, jak również w życiu, w oparciu o wartości moralne i zasady etyczne, które przenoszą na wyższy poziom obietnicę i znaczenie sukcesu.

Nasze wartości

W SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk szanujemy naszych studentów i rozumiemy, że każdy z nich ma indywidualne potrzeby i potrzeby. Wierzymy, że uczenie się można wspierać tylko dzięki wzajemnemu szacunkowi, wskazówkom i kierownictwu, i staramy się zachować te wartości we wszystkim, co robimy. Nasze unikalne podejście zapewnia naszym uczniom odpowiedni system wsparcia, który pomoże im na drodze do sukcesu.

Nasze standardy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako pedagodzy wiemy, jak zaangażować uczniów. Nasze unikalne podejście do nauczania sprawia, że ​​nasi uczniowie czują się doceniani, szanowani i cenieni. W SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk , wierzymy w rozwijanie kreatywnego, SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk współpracy i angażującego doświadczenia, które pomoże naszym uczniom w pełni wykorzystać ich potencjał i pomóc im realizować swoje marzenia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Lokalizacje

 • Lenk im Simmental

  Rawilstrasse 23, 3775, Lenk im Simmental

pytania