Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Siam University

Siam University

Siam University

Wstęp

Siam od 50 lat produkuje inteligentnych absolwentów, którzy służą naszemu krajowi w wielu dziedzinach kariery. Nasze programy akademickie są najnowocześniejsze, praktyczne i rzeczywiste. W Siam nasze programy obejmują kilka przedmiotów i opcji studiów, solidne projekty szkoleniowe i trudne warsztaty, co pozwala specjalizować się w swoich zainteresowaniach i zapoznać się z międzynarodowymi przyjaciółmi.

Uniwersytet Siam: Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju

Założony oficjalnie w 1973 roku przez dr Naronga Mongkhonvanita, Siam University stał się w pełni zorganizowaną, prywatną instytucją szkolnictwa wyższego w Bangkoku, podlegającą regulacjom rządowym od 1986 roku. Z marszałkiem lotnictwa Chalitem Pukbhasukiem, członkiem Tajnej Rady jako przewodniczącym Rady Uniwersyteckiej i dr Pornchai Mongkhonvanit jako prezydentem, Siam University do tej pory wyprodukował ponad 75 000 absolwentów dla Tajlandii.

W 2022 r. kampus Uniwersytetu Siam w Bangkoku obsługuje 10 000 Tajlandczyków i 500 studentów z zagranicy. Uniwersytet oferuje studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w 46 programach, na 15 wydziałach i w 1 szkole podyplomowej. Wiele programów jest powiązanych z międzynarodowymi programami wymiany studentów w Azji, Afryce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Uniwersytet Siam znalazł się w rankingu Top 5 zrównoważonych uniwersytetów w Tajlandii, 76. na świecie wśród 1183 zrównoważonych uniwersytetów, według UIGreenMetric w 2023 roku. Również nr 1 wśród prywatnych uniwersytetów w Tajlandii.

Mając na uwadze zrównoważony rozwój jako jedną z naszych kluczowych zasad, wykładowcy, studenci i urzędnicy Uniwersytetu Siam pracują jako jeden zespół z lokalną ludnością dzielnicy Phasicharoen, Rządowym Bankiem Oszczędnościowym oraz innymi sektorami rządowymi i prywatnymi. Nasze partnerstwo z lokalną ludnością chroni środowisko i kultywuje zrównoważone pomysły poprzez tworzenie innowacyjnych narzędzi i dzielenie się odpowiedzialnością.

Mamy nadzieję, że będziemy nadal zwiększać i promować zrównoważony rozwój w całym kampusie uniwersyteckim i poza nim, aby być i tworzyć liderów w tej dziedzinie.

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Bangkok

    38 Phet Kasem Rd, Phasi Charoen, 10160, Bangkok

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania