Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

Wstęp

Siena College jest prywatne, katolickie sztuk wyzwolonych uczelni znajduje się w Loudonville, NY.

Siena College jest prywatnym, Katolik, Liberal Arts College w mieście Loudonville, Nowy Jork, 10 minut od stolicy stanu Albany w samym sercu stolicy regionu Nowego Jorku.

W 32 kierunków, 80-plus nieletnich i certyfikatów oraz prestiżowych programów joint-stopnia w humanistycznych, nauki i biznesu, Święci mają ponad 1200 unikalnych sposobów, aby osiągnąć swoje cele osobiste i zawodowe. Ale to dopiero początek.

Nasze 3,000 Świętych pochodzą z całego świata i nie zostawić wyłącznie z głębszym zrozumieniem, ale narzędzia potrzebne do aktywnego i znaczącego udziału w nim. Szybko sobie sprawę, wykształcenie Siena nie jest coś masz, to coś zrobić.

Setki opcji życia studenckiego od Czerwonego Krzyża, aby przyłączyć się do rugby 22-sportowej Wydziału Sieny I sport programu, aby zapewnić studentom możliwość zdobycia w grze, niezależnie od ich interesy mogą być. Obszerne badania zagraniczne programy i wciągające obsługa-learning pozwala na odkrycie i refleksji.

Święci ściśle współpracować ze swoimi profesorami (12: 1 współczynnik studenta wydziału), wykorzystując jedyny w swoim rodzaju zasobów i możliwości badawczych jeden na jeden we wszystkich dziedzinach. A kszta Siena jest wzmocnione poprzez solidnego programu stażowego, który zawiera czołowych firm startowych, nonprofits i organizacje rządowe, które napędzają rozwój tego regionu.

centra wysoka oddziaływania edukacyjne, opiekuńcze i zaangażowanych wydział którzy wyciągnąć najlepsze w swoich studentów, a franciszkanin tradycja usług i społeczności określić, kim jesteśmy i dać studentom przewagę na całe życie.

Święci sukces. Dziewięćdziesiąt pięć procent absolwentów zatrudnionych lub kontynuujących naukę, wiele pracy i studiowania na najlepszych organizacji i programów podyplomowych. Jedna trzecia naszych absolwentów mówią połączenie Siena doprowadziły do ​​pierwszej pracy.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Loudonville

    515 Loudon Road, 12211, Loudonville

pytania