Keystone logo
San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Wstęp

Zobacz naszą broszurę online tutaj.

10 najważniejszych powodów, dla Studia w San Mateo Colleges of Silicon Valley

 1. Nasze trzy szkoły wyższe publiczne (Canada College, College of San Mateo i Skyline College) są znane ze swoich programów jakości transferu i usług, a także gwarantowane transfery do współpracy z selektywnych uczelni.
 2. Roczne czesne w wysokości $ 6456 USD.
 3. Trzy uczelnie są najbezpieczniejsze w Kalifornii i jeden z najbezpieczniejszych w kraju.
 4. # 1 w gwarantowanych transferów do czterech lat universities- obecnie 55 uczelni oferują gwarantowane transfery do naszych studentów.
 5. Transfer z doradztwem miejscu świadczone przez przedstawicieli UC Berkeley i wzroście 165% w transferze kursu wstępu do UC Berkeley w ostatnim roku (89 w 2014 i 213 w 2015 roku).
 6. Wszystkie trzy uczelnie oferują programy jakości stowarzyszone, certyfikatów i przeniesienia w stan obiektów edukacji artystycznej z nagradzanych wykładowców i pracowników, liczne sieci i staży z Doliny Krzemowej zaawansowanych technologicznie firm na całym kolegiów.
 7. Globalne Stypendium Beca, w tym zwolnień pełnej czesnego, dostępnych dla przychodzących zagranicznych studentów.
 8. Priorytet Rejestracja kurs dla studentów międzynarodowych.
 9. Koordynator obudowy mogą pomagać w obudowie koło naszych trzech szkół.
 10. W skali kraju uznanym centrum STEM w Kanadzie College i wykonanie Lab w Skyline College.

San Mateo Kolegia Dolinie Krzemowej to trzy wybitne pełni akredytowany dwuletnich kolegiów społeczności: Canada College, College of San Mateo i Skyline College. Są one zlokalizowane w samym sercu dzielnicy San Francisco w Kalifornii.

Wszystkie trzy uczelnie mają "gwarantuje transferu Dopuszczenie", może z największą liczbą uczelni publicznych i prywatnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To zapewnia studentom gwarancję dostania się na uniwersytet, jeśli uczeń spełnia akademickiej uczelni oraz inne wymagania i nie podlegając typowe uniwersyteckich przyjęć freshman "selektywności płotek". W 2015 roku 236 studentów zostały dopuszczone do UC Berkeley z trzech uczelni jak studenci transferu. Ci studenci wejdą jako juniorzy i potrzebują tylko dwa lata, aby ukończyć licencjat na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Kolegia są znane ze swojej STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyki) programów i Skyline College ma staż z Caltech i UC Berkeley. Cańada College ma nagradzaną Center STEM, pierwszy wśród wszystkich szkół w Kalifornii. Jej klasa animacja na przykład, jest prowadzone przez pracownika Pixar. Skyline College, zaledwie 15 minut drogi od San Francisco, oferuje handel międzynarodowy i różnorodne Biotech i inżynierii programów transferowych. Posiada również program staży z Caltech i UC Berkeley. College of San Mateo jest jedną z najstarszych szkół w Kalifornii. W 1920 roku, College of San Mateo był w dużym stopniu, szkoły prep lub trampolinę do Stanford University i University of California (Berkeley).

Studia w Dolinie Krzemowej potencjalnie daje studentom staży i możliwości współpracy w Google, Apple, Salesforce, Twitter i Facebook, itp Każdy z naszych uczelniach są w małych i bezpiecznych społeczności znajdujących się w pobliżu autostrad, które prowadzą bezpośrednio do San Francisco, San Jose, SFO międzynarodowego lotniska i innych bardzo znanych miejscowości turystycznych, takich jak Monterey Bay, Yosemite i Lake Tahoe znajduje się w odległości jazdy.

Zagraniczni studenci mogą odwiedzić nasz powiat międzynarodowej rekrutacji internetowej , aby uzyskać więcej informacji.

Amerykańskich obywateli i stałych mieszkańców może odwiedzić naszą stronę internetową Rejonowego , aby uzyskać więcej informacji.

Uniwersytet

Lokalizacje

 • San Mateo

  Cañada College, Redwood City, California College of San Mateo, San Mateo, California Skyline College, San Bruno, California, , San Mateo

  pytania