Keystone logo
Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

Southeastern Baptist College

Wstęp

Służąc Chrystusowi Z biblijnego światopoglądu w chrześcijańskim Atmosphere

SBC jest Kolegium dla ciebie. Wiele osób ma błędne przekonanie, że college biblijne jest przeznaczone tylko dla osób pełnoprawnych powołani chrześcijańskich, takich jak pastorzy. Prawda jest taka, że ​​szkoła biblijna jest podobna pod wieloma względami do każdej innej uczelni.

Southeastern oferuje doskonały dwuletni program dla tych, którzy chcieliby rozpocząć karierę w college'u w chrześcijańskiej atmosferze. Uczniowie ci mogą następnie przekazać swoje kredyty na wyższą uczelnię lub uniwersytet, aby kontynuować naukę w bardziej wyspecjalizowanej dziedzinie.

Tak, w oferowanych przedmiotach, doświadczeniach kampusu i doskonałości akademickiej, szkoła biblijna jest podobna do każdej innej uczelni; jednakże sposoby, w jakie się różnimy odróżniają nas od innych szkół. Mniejsza populacja studentów, osobista uwaga, chrześcijańska atmosfera w klasie i poza nią oraz przyjemność bycia kimś wyjątkowym na terenie kampusu sprawiają, że doświadczenie południowo-wschodnie to czas, który należy pielęgnować do końca życia.

Misja

Celem Southeastern Baptist College jest uwielbienie Boga poprzez zapewnienie wysokiej jakości kształcenia policealnego z biblijnego światopoglądu w chrześcijańskiej atmosferze, rozwijając w ten sposób chrześcijański wzrost uczniów i przygotowując ich do służby w Królestwie Bożym.

Southeastern Baptist College stara się przygotować mężczyzn i kobiety w chrześcijańskiej wspólnocie, wyrażając pragnienie zaangażowania się w powołanie związane z Kościołem. Szkolenie odbywa się na terenie kampusu i poprzez przedłużenia, aby pomóc ludziom przygotować się do posługi duszpasterskiej, pracy misyjnej, posługi muzycznej, edukacji chrześcijańskiej i duszpasterstwa młodzieży. Southeastern Baptist College stara się również szkolić ludzi, którzy chcą otrzymywać podstawowe kursy programów nauczania w duchowym środowisku akademickim, zgodnie z Southeastern Baptist College . Wszystkie kursy są nauczane w taki sposób, aby integrować wiarę i uczenie się, tym samym dając należne uznanie Bogu wszelkiej prawdy.

Southeastern Baptist College stara się służyć wspólnocie chrześcijańskiej, oferując ograniczoną liczbę kursów kredytowych i niekredytowych tym, którzy nie zdecydują się realizować zorganizowanego programu w określonym stopniu, świadectwie lub dyplomie.

Akredytacja

Southeastern Baptist College jest akredytowane na poziomie stanowym przez Komisję Mississippi ds. Akredytacji uczelni (MCCA) oraz przez Stowarzyszenie na rzecz biblijnego szkolnictwa wyższego (ABHE) (ABHE) na szczeblu krajowym.

Przynależność

Southeastern Baptist College jest własnością i jest zarządzana przez Baptist Missionary Association of Mississippi. Jest członkiem Mississippi Association of Colleges, a także Association for Biblical Higher Education (ABHE).

Przystępność

Southeastern Baptist College należy do najtańszych szkół prywatnych w kraju. Większość studentów uważa, że ​​koszty uczestnictwa są bardzo atrakcyjne i niedrogie. Istnieje możliwość zorganizowania planu finansowego, który zaspokoi Twoje potrzeby.

Osobista uwaga

Małe klasy w Southeastern pozwalają uczniom uzyskać osobistą uwagę od członków wydziału i innych pracowników sztabu. W Southeastern każdy zna wszystkich osobiście. Będziesz więcej niż liczbą na naszym kampusie. Specjalizujemy się w chrześcijańskiej gościnności i satysfakcji studentów.

Życie studenckie

Uczniom oferowane są możliwości zajęć pozalekcyjnych, które zapewniają społeczność i osobistą interakcję za pośrednictwem różnych organizacji uniwersyteckich. Niektóre takie organizacje obejmują chór kolegium, Stowarzyszenie studentów baptystów (ABS), Sojusz Ministerialny i Samorząd Studencki.

Atmosfera przyjaźni i współpracy przeważa wśród studentów na terenie kampusu. Jesteśmy rodziną uczelni. Życie w akademiku umożliwia również uczniom spędzanie czasu poza klasą.

Lokalizacja

Southeastern Baptist College znajduje się w pięknym Laurel, Mississippi. Laurel znajduje się 30 mil na północ od Hattiesburg; 81 km na południe od południka; 129 km na południowy wschód od Jacksona; i 125 mil na północ od Zatoki Perskiej.

Aby dotrzeć do uczelni z drogi międzystanowej 59, wybierz zjazd 95B na 16th Avenue North. Śledź 16th Avenue North (także Highway 15 N) na 4 1/2 mil od Interstate do college'u.

Student informacji dla konsumentów

Zgodnie z wymogami USDE dotyczącymi pełnego ujawnienia informacji konsumenckich, SBC zapewnia pełne ujawnienie tych informacji wszystkim potencjalnym lub obecnym studentom. Jako że studenci i / lub potencjalni studenci mogą wykorzystywać te informacje do podejmowania świadomych decyzji dotyczących tej instytucji. Aby uzyskać dostęp do tych zasobów, kliknij poniższy link do strony informacyjnej dla konsumentów w Southeastern Baptist College

Lokalizacje

  • Laurel

    4229 Hwy 15 North, , Laurel

pytania