Keystone logo
Spalding University Biznes w zarządzaniu sportem
Spalding University

Biznes w zarządzaniu sportem

Louisville, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 13 725 / per semester *

W kampusie

* studia stacjonarne 2023-2024; 915 USD za kredyt - czesne w niepełnym wymiarze godzin 2023-2024

Wstęp

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz edukację, czy chcesz rozwijać swoją karierę, tytuł Bachelor of Science in Business Administration przygotowuje Cię do odpowiednich umiejętności, które zapewniają sprawne działanie organizacji. Skoncentrujesz się na praktycznym rozwiązywaniu problemów, studiach przypadków, pracy w grupach i interakcjach ze specjalistami ze społeczności, co zapewni Ci umiejętności budowania zespołu i kompetencje techniczne, które pozwolą Ci wyróżnić się w swojej dziedzinie.

Szkoła Biznesu Spalding University dokłada wszelkich starań, aby przygotować naszych studentów na liderów, którzy będą mieli wpływ na świat biznesowy i zawodowy. W naszej zróżnicowanej społeczności uczniów zapewniamy wspierające i elastyczne środowisko uczenia się, w którym wspierane są relacje zawodowe i osobiste.

Istnieje oczywiście silny związek pomiędzy zaangażowaniem Spalding we współczucie, wartości i zaspokajanie potrzeb czasów, a zmianami zachodzącymi w środowisku biznesowym. Nowsze pokolenia, zwłaszcza pokolenie Z, oczekują, że nasi obecni przywódcy będą przewodzić inaczej, co oznacza również, że będą przygotowani do przewodzenia inaczej. Dzięki naszemu programowi nauczania możemy przygotować przyszłych i obecnych liderów biznesu do innego myślenia i przewodzenia. Jako student pierwszego roku będziesz brać udział w kursie BA 205: People, Planet, and Profit. Koncepcja potrójnego zysku zostanie również wbudowana w program nauczania w już istniejących klasach.

cechy

  • Nasz 6-tygodniowy harmonogram blokowy dla tradycyjnych studentów zapewnia elastyczność w przypadku lekkoatletyki, staży i pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Nasze 6-tygodniowe zajęcia oferowane są również wieczorowo i online, co zapewnia elastyczność pracy w pełnym wymiarze godzin i czasu dla rodziny
  • Współpracuj z doradcą wydziałowym, który będzie Cię wspierał od pierwszych zajęć do ukończenia studiów

Odróżnij się

Jako absolwent podwójnej specjalności możesz wyróżnić się na rynku pracy, zdobywając podwójne stopnie naukowe w następujących dziedzinach:

  • Księgowość i administracja biznesowa (120 godzin kredytowych)
  • Rachunkowość i planowanie finansowe (126 godzin kredytowych)

Uzyskaj wcześniejsze przyjęcie na studia magisterskie z komunikacji biznesowej, a będziesz mógł rozpocząć program jako student. Zdobędziesz do dziewięciu godzin studiów, co zapewni ci przewagę na poziomie magisterskim.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania