Keystone logo
Spelman College

Spelman College

Spelman College

Wstęp

Jako światowy lider w dziedzinie edukacji kobiet pochodzenia afrykańskiego, Spelman jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) i jesteśmy dumnymi członkami Konsorcjum Atlanta University Center.

Dziś nasza organizacja studencka składa się z ponad 2100 studentów z 43 stanów i 10 innych krajów. Spelman umożliwia kobietom angażowanie się w wiele kultur świata i inspiruje zaangażowanie w pozytywne zmiany społeczne poprzez służbę. Naszym celem jest doskonałość akademicka w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych oraz intelektualny, kreatywny, etyczny i przywódczy rozwój naszych studentów.

Spelman jest dumny ze swojego 76-procentowego wskaźnika ukończenia studiów (średnio przez sześć lat), jednego z najlepszych w kraju, ale nasze wsparcie nie kończy się, gdy wejdziesz na scenę, aby odebrać dyplom. Nasza globalna sieć absolwentów jest silna, zapewniając kontakty i pomagając absolwentom, gdy rozpoczynają swoją ścieżkę globalnego zaangażowania.

Spelman College , historycznie czarna uczelnia i światowy lider w edukacji kobiet pochodzenia afrykańskiego, poświęca się doskonałości akademickiej w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych oraz intelektualnego, kreatywnego, etycznego i przywódczego rozwoju swoich studentów. Spelman umożliwia całej osobie angażowanie się w wiele kultur świata i inspiruje zaangażowanie na rzecz pozytywnych zmian społecznych.

Lokalizacje

  • Atlanta

    Spelman Lane Southwest,350, 30314, Atlanta

    pytania