Keystone logo
St. Stephen's University

St. Stephen's University

St. Stephen's University

Wstęp

Dumnie najmniejszą uczelnią w Kanadzie, Uniwersytet Świętego Stefana jest premier sztuk wyzwolonych uniwersytetu, tylko przyjmując do Każdego roku 30 uczniów. Wierząc, że edukacja dzieje się lepiej w małej wspólnoty edukacyjnej, w której każdy może przyczynić się, profesorowie dzielić codzienne życie ze studentami, w rzeczywistości poznanie ich jako przyjaciół. W tym wyjątkowym miejscu, wrodzone predyspozycje każdego ucznia może być uznane i zbadać, przygotowując ich do kariery, który pasuje do tego, kim są.

Studenci mieszkają razem w dawnym hotelu w małym miasteczku w New Brunswick, uczestnicząc w kuchni i sprzątanie razem, jak również nauki i relaksu. I przez całe dwa względem ich podróżować po świecie razem w klasie, Odwiedzenie kilkunastu krajach w Europie i Azji.

U podstaw tej uczelni, pracownicy i wykładowcy są chrześcijanami, dając społeczności opiekuńczego podstawę akceptacji i integracji. Studenci z różnych środowisk, duchowe perspektywy i etapy w drodze życia są mile widziane, bez religijnych wymogów wejścia lub obowiązkowych praktyk. Wartości SSU i cieszy tę różnorodność, i chce być miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą być, kim naprawdę są i rosną w dojrzałości w swoich intelektualnych, duchowych, praktycznych i relacyjnych życiu.

SSU oferuje stopni w Humanistycznego, psychologii i Studiów Międzynarodowych. Wszystkie stopnie zapewniają absolwentom elastyczność umysłu, wielość perspektyw i zwiększonej zdolności do innowacji. SSU skupia się na nauczaniu studentów, jak myśleć, jak przedstawić argumenty, jak rozwiązywać problemy i jak dobrze odnosić się do różnych ludzi. Pracodawcy kocham to! Doświadczenie SSU otwiera świat możliwości dla obu dalszej edukacji lub satysfakcjonującej kariery zawodowej, przygotowanie studentów do życia i pracy i pomaga im zrozumieć, co chcą robić. Absolwenci SSU poszły na studia lub pracę w ogromnej różnorodności obszarów, w tym następujące: arteterapii, biznesu, pomocy ofiarom katastrof, edukacji, filmu, sztuki, dziennikarstwa, prawa, zarządzania, ministerstwa, opieki, polityce, pracy społecznej, teologii i urbanistyki.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Saint John

    8 Main Street St. Stephen, E3L 3E2, Saint John

pytania