Keystone logo
St. Ambrose University

St. Ambrose University

St. Ambrose University

Wstęp

ST. AMBROSE UNIVERSITY

Dynamiczne życie w kampusie

Oferujemy ponad 60 kierunków z elastycznością, aby łączyć kierunki, nieletnich i fakultatywne, aby dopasować swoje zainteresowania. Co więcej, nasza spontaniczna społeczność znana jest z lekkiej atletyki, wydarzeń specjalnych i wyjątkowych sal rezydencyjnych.

Uczniowie SAU czerpią inspirację z naszej katolickiej tradycji intelektualnej i zaangażowania na rzecz sprawiedliwości społecznej. W rzeczywistości, dobrowolnie poświęcają tysiące godzin pracy rocznie - i ponad 150 000 godzin w ciągu ostatniego roku!

W SKRÓCIE

SAU zajął 5. miejsce w badaniu College Consensus (2018) najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów w stanie Iowa oraz 13. miejsce w kategorii najlepszych uniwersytetów regionalnych na środkowym zachodzie, na podstawie średniej z opublikowanych rankingów i recenzji studentów. 38. miejsce (remis) w rankingu U.S. News & World Report (2019) Regional Universities Midwest z regionu 12 stanów. Publikacja gromadzi dane z każdej uczelni na temat do 15 wskaźników doskonałości akademickiej. Każdemu czynnikowi przypisywana jest waga, która odzwierciedla ocenę U.S. News na temat tego, jak bardzo dana miara ma znaczenie. Na koniec, szkoły wyższe i uniwersytety w każdej kategorii są klasyfikowane na tle swoich rówieśników, w oparciu o ich łączny ważony wynik.

NASZ LOKATON

W samym środku gdziekolwiek chcesz!

St. Ambrose University znajduje się w Davenport w stanie Iowa, części Quad Cities - dwustanowego (Iowa i Illinois) obszaru metropolitalnego położonego na jedynym większym odcinku rzeki Missisipi, który biegnie ze wschodu na zachód.

DLACZEGO SAU

Znajdź swój większy cel w życiu na Uniwersytecie St. Ambrose

Niektórzy uczniowie wolą zgubić się w tłumie na dużych uniwersytetach. Będąc jedną osobą w morzu twarzy, mogą wyjść na świat nie wiedząc, kim są i na czym polega życie.

Ale jesteś inny. Chcesz wysokiej jakości edukacji w mniejszej szkole, w której twoi profesorowie znają cię po imieniu, gdzie możesz rzeczywiście przeprowadzić badania w pierwszym roku i gdzie twoja wiara i oddanie służeniu innym zapewnia Tobie i twoim przyjaciołom lepszy cel w życiu. Jeśli jesteś tego rodzaju studentem, chcemy cię poznać!

Zasoby akademickie szkoły państwowej, życzliwość małego kolegium

Zdobądź najlepsze z obu światów

Ambrose oferuje dziesiątki kierunków i tych samych najwyższej klasy naukowców, którzy znajdują się na większych uniwersytetach i college'ach w Iowa. W rzeczywistości, możliwości akademickie w Ambrose - staże, badania, praktyczne nauczanie - wykraczają poza wielu naszych konkurentów szkół państwowych i prywatnych.

Ale to, co nas wyróżnia, to nasze małe klasy i przystępni profesorowie, którzy cię znają i są oddani twojemu instruowaniu, zapewniając ci możliwości, których nie możesz otrzymać w innych college'ach w Quad Cities lub gdziekolwiek indziej.

Wartości Ambrosian są podstawą budowania sukcesu

SAU jest odpowiednie dla Ciebie

Nasze ambrozjańskie wartości doskonałości akademickiej i zaangażowanie w sztukę wyzwoloną, sprawiedliwość społeczną i pomoc społeczną świadczą o Twoim sukcesie jako student, twoja kariera i uczynienie świata lepszym.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOSTOSOWAĆ MOJĄ EDUKACJĘ?

SAU College of Business oferuje kompleksowy program staży, dzięki któremu można zdobyć praktyczne i przydatne na rynku doświadczenie. Studenci zarządzania odbyli staże w wielu regionalnych i krajowych korporacjach, w tym w Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy i Deere & Company.

Nasi studenci mogą również zastosować swoją naukę do prawdziwych projektów, co pozwala uczyć się od społeczności Quad Cities.

JAKIE SĄ NIEKTÓRE POTENCJALNE ŚCIEŻKI KARIERY?

Specjaliści z zakresu zarządzania mogą wejść do wielu dziedzin kariery, w tym marketingu, finansów, podróży, bankowości, rozrywki i innych. Kilku naszych absolwentów dołączyło do rodzinnej firmy.

Twoje umiejętności są również wysoko cenione przez firmy, które koncentrują się na handlu detalicznym, hotelarstwie, bankowości, produkcji, transporcie i rozrywce.

Nasi absolwenci często mówią o jakości i wartości edukacji św. Ambrożego.

Niedawne badanie absolwentów Wydziału Biznesu SAU wykazało, że 97% było zatrudnionych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w szkole średniej, kontynuując naukę lub nie szukając zatrudnienia w tym czasie.

CO ZROBIŁ ALUMINI Z PROGRAMU?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL myślał, że wejdzie do sił zbrojnych, ale zamiast tego znalazł swoją pasję w zarządzaniu i marketingu. Mimo, że osiągnął nieletnich w tych dziedzinach, jego wiedza i zainteresowania - a także mentoring ulubionych profesorów Wes - doprowadziły go do uzyskania tytułu magistra w Organational Leadership na SAU. Jako Project Manager wraz z Biurem Zarządzania Programem UnityPoint Health Enterprise, Wes odnosi sukcesy w swojej pracy dzięki wszechstronnemu i wielodyscyplinowemu wykształceniu, które zdobył w firmie Ambrose.
  • Elijah Grant IV '15 podwójnie specjalizował się w zarządzaniu i marketingu, a obecnie prowadzi własną firmę medialną Grant Media w Davenport. Wiedząc, jak wpływać na zmianę i inspirować ludzi, Eliasz zabrał ze św. Ambrożego. "Możliwości przywództwa w kampusie sprawiły, że mój czas spędzony w St. Ambrose był dla mnie cenny, ponieważ będąc w roli lidera jako student, przygotował mnie do tego, by prowadzić poza salą lekcyjną i pomógł mi się rozwijać jako osoba."

Lokalizacje

  • Davenport

    518 W. Locust Street Davenport, IA 52803, , Davenport

pytania