Keystone logo
© The University of Fredericton
St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

St. Francis Xavier University Gerald Schwartz School of Business

Wstęp

Szkoła biznesu Gerald Schwartz StFX produkuje jednych z najbardziej wpływowych liderów biznesu i przemysłu na świecie. Jesteśmy dumni z doskonałej reputacji w zakresie nauczania i przywództwa w takich dziedzinach, jak badania, marketing, księgowość i przedsiębiorczość - by wymienić tylko kilka.

Hunters Race / Unsplash

This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race.

Niezależnie od marzeń i planów na przyszłość, Szkoła Biznesu Geralda Schwartza może dostarczyć Ci wiedzy i umiejętności, których potrzebujesz, aby się tam dostać.

Przygotowywanie Cię do prawdziwego świata

Gerald Schwartz School of Business z dumą oferuje stopień Bachelor of Business Administration (BBA) z siedmioma głównymi, zaawansowanymi strumieniami specjalizacji i wyróżnień:

  • Rachunkowość
  • Systemy korporacyjne
  • Przedsiębiorczość
  • Finanse
  • Międzynarodowy biznes
  • Zarządzanie i przywództwo
  • Marketing

Bez względu na to, który strumień wybierzesz, poznasz umiejętności, perspektywy i postawy, których potrzebujesz, aby stać się skutecznym liderem w dzisiejszym - i jutrzejszym - globalnym środowisku biznesowym.

Praktyczna nauka. Najnowocześniejsze udogodnienia

W StFX będziesz robić coś więcej niż tylko iść na zajęcia - zanurzysz się w praktycznych możliwościach uczenia się. Ucząc się na wyższych uczelniach , połączysz swoją pracę z rzeczywistymi wyzwaniami za pomocą interaktywnych studiów przypadku, symulacji biznesowych, zaproszonych prelegentów i warsztatów. Możesz także wybierać spośród wielu praktycznych praktyk i naszej opcji współpracy , w której łączysz zajęcia w klasie z płatnym doświadczeniem zawodowym.MBM / Unsplash

“Saints don’t live on Park Avenue.”

I zrobisz to wszystko w szkole biznesu Geralda Schwartza o wartości 23 milionów dolarów , niesamowitym ośrodku akademickim z nowoczesnymi salami lekcyjnymi, przestrzeniami do współpracy i funkcjami takimi jak sala handlowa Jonathana Deitchera . Otwarta w 2015 r. Sala handlowa symuluje rzeczywiste otoczenie finansowe, w tym dostęp do danych rynkowych, korporacyjnych raportów finansowych i technologii handlowych wykorzystywanych przez realne organizacje finansowe. Praktyczne, eksperymentalne uczenie się w najlepszym wydaniu!

Lokalizacje

  • Antigonish

    3090 Martha Drive, B2G 2W5, Antigonish

pytania