Keystone logo
Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Wstęp

Stellenbosch Academy of Design and Photography

Jako prywatna wyższa instytucja edukacyjna Akademia jest zaangażowana w zapewnienie studentom wyjątkowego środowiska edukacyjnego, światowej klasy programu nauczania i solidnych podstaw, na których można budować pomyślną przyszłość zawodową w branży komunikacji wizualnej.

Profil szkoły

W Stellenbosch Academy of Design and Photography staramy się pielęgnować i rozwijać najlepszych twórców na świecie; ludzie, którzy potrafią myśleć w nowy sposób i znajdować rozwiązania problemów, czy to w oparciu o komunikację, czy nie. Wierzymy, że odpowiednio wykorzystana kreatywność może i będzie zmieniać świat na lepsze. Każdego dnia dążymy do stworzenia odpowiedniego środowiska dla rozkwitu tej kreatywności.

Kultywowanie twórczej przyszłości łączy to wszystko razem. Nie tylko przyszłość naszych studentów poprzez ich wybory i ciężką pracę w Akademii, ale także pozytywny wpływ kreatywności w naszym społeczeństwie i szerszym środowisku.

Naszą wizją jest budowanie w kierunku samowystarczalnej, przełomowej instytucji szkolnictwa wyższego, która konsekwentnie kształci absolwentów, którzy są wysoce zmotywowanymi krytycznymi myślicielami i innowatorami, którzy wykorzystują wszystkie formy komunikacji wizualnej, aby pozytywnie wpływać na naszą ekonomiczną, społeczną i środowiskową sferę na poziomie lokalnym, krajowym, i globalne otoczenie.

Co nas wyróżnia?

 • Stawiamy naszych uczniów w centrum naszej filozofii nauczania i uczenia się.
 • Nasze wyjątkowe programy oferowane są w wyjątkowym środowisku edukacyjnym.
 • Nasza kadra akademicka jest wysoko wykwalifikowana, doświadczona i inspirująca.
 • Studenci mają możliwość zaangażowania się w szereg dyscyplin.
 • Cenimy i akceptujemy perspektywy, które są wielokulturowe i integracyjne.
 • Staramy się rozwijać indywidualny potencjał, aby nasi absolwenci stali się krytycznymi i innowacyjnymi myślicielami.
 • Nasi studenci są gotowi do pracy po ukończeniu studiów.

143026_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Rzeczy, które nas wyróżniają

Mając te trzy rzeczy, nasz absolwent odchodzi z potężnym połączeniem interdyscyplinarnych teoretycznych i praktycznych umiejętności, które nie mają sobie równych na rynku afrykańskim.

 1. Nasz nacisk na pozostanie aktualnym i konsekwentne przeglądanie naszego programu nauczania, aby zapewnić, że dotrzymuje kroku błyskawicy w branży komunikacyjnej.
 2. Nasze niezachwiane oddanie tworzeniu najlepszych dzieł twórczych w Afryce.
 3. Nasi pracownicy akademiccy, starannie dobrani ze względu na ich entuzjazm, doświadczenie i talent, zapewniają angażującą, ambitną opiekę mentorską i wskazówki, które wydobywają z naszych studentów to, co najlepsze.

Lokalizacje

 • Stellenbosch

  41 Techno Road, Techno Park, 7599, Stellenbosch

pytania