Keystone logo
Stott's College

Stott's College

Stott's College

Wstęp

Pomimo faktu, że Stott's College została założona w 1883 (Przed naszych słynnych tramwajów w Melbourne i przed "Wielkim Australem", BHP), stał się testem czasu i ewoluował przez ostatnie 134 lata jako Wysokiej jakości dostawcy edukacji prywatnej, Wyzwania, aby być istotnym w zaspokajaniu stale zmieniających się potrzeb przemysłu i studentów.

Stott's Dostarczył Program VCE Od 2001 r., Aw 2006 r. Został zarejestrowany i akredytowany jako Dostawca szkół wyższych dostarczyć Studia licencjackie w biznesie, Bachelor of Business Accounting i Bachelor of Business Zarządzania Usługami Społecznymi.

Drugorzędny Stott Jest w rankingu 203. z wszystkich szkół średnich w stanie Wiktoria. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów.

Dobra jakość edukatorów Mają kluczowe znaczenie dla sukcesu akademickiego, a dobra nauka jest tak wiele o opiece i wsparciu. Nasz personel akademicki zapewnia doskonałą jakość nauczania, a my poważnie traktujemy nasze usługi i doradztwo dla studentów, zarówno doradztwo akademickie, jak i pierwszego języka.

Stott's Pozostaje wierny tradycji gotowych do pracy absolwentów, a Acknowledge Education zatrudniała naszych absolwentów w zakresie rachunkowości, usług studenckich i zarządzania. Jesteśmy dumni z sukcesu prowadzącego programy biznesowe i przyciągania partnerstw branżowych.

Stott's College ma oba OPŁATA-HELP Statusu i VET-FEE POMOC Status pomagający naszym studentom w pożyczkach na studia akademickie.

Stott's Również kwalifikuje się do Finansowanie umiejętności wiktoriajskich dla kursów certyfikatów i dyplomów Dla kursów, które kwalifikują się i dla studentów, którzy są uprawnieni.

Stott's College Spełnia surowe normy zapewnienia jakości w zakresie zarządzania, dostaw, personelu, urządzeń, marketingu i zarządzania finansami. Stott's CollegeOperacje są regulowane przez Agencja ds. Jakości i Standardów Szkolnictwa Wyższego, Australian Skills and Quality AgencyOraz Wiktoriańska Izba Rejestracji i Kwalifikacji.

Lokalizacje

 • Melbourne

  Melbourne Campus: 168 Exhibition Street, VIC 3000, Melbourne

  • Sydney

   Sydney Campus: 60 Hickson Road, NSW 2000, Sydney

   pytania