Keystone logo
© ©Susquehanna University
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Wstęp

Nasi studenci rozwijają się, a ty też będziesz, ponieważ jesteś mentorem profesorów, którzy są zarówno ekspertami w swoich dziedzinach, jak i wyjątkowymi nauczycielami. Zajęcia w Susquehanna są intensywne - będziesz cieszyć się spersonalizowaną uwagą ze strony swojego wykładowcy, który pomoże ci uczyć się i rozwijać umiejętności potrzebne do podjęcia pracy i / lub ukończenia szkoły.

Wiele szkół mówi o studiowaniu za granicą, ale w Susquehanna wszyscy to robią. Jesteśmy uznawani w całym kraju za nasze zaangażowanie w globalne doświadczenia i kompetencje kulturowe dzięki naszemu innowacyjnemu programowi Global Opportunities (GO).

Misja

Kształcimy studentów do produktywnego, kreatywnego i refleksyjnego życia pełnego osiągnięć, przywództwa i służby w zróżnicowanym, dynamicznym i współzależnym świecie.

Akademicy

Będziesz wybierać spośród ponad 100 kierunków i nieletnich, a także programów przedprofesjonalnych i interdyscyplinarnego programu z wyróżnieniem.

School of the Arts, School of Humanities, School of Natural & Social Sciences oraz akredytowana przez AACSB Sigmund Weis School of Business oferują stopnie Bachelor of Arts, Bachelor of Science i Bachelor of Music.

Będziesz korzystać z naszego wyjątkowego wydziału i małych klas, które ułatwiają uczestnictwo. Nasz innowacyjny program nauczania zachęca do poszerzania i pogłębiania wiedzy w miarę rozwijania swoich umiejętności, a udział w naszym programie Global Opportunities rozwija kompetencje kulturowe.

Zasadniczo świat staje przed Tobą otworem, gdy wybierzesz Susquehanna University .

Susquehanna jest akredytowaną instytucją non-profit, co oznacza, że nasze programy są zarówno certyfikowane, jak i uznawane za ich doskonałość. Nasze akredytacje obejmują Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), National Association of Schools of Music (NASM), American Chemical Society oraz Middle States Commission on Higher Education. Jesteśmy również członkiem Grupy Annapolis, organizacji zrzeszającej najlepsze uczelnie sztuk wyzwolonych w kraju.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

pytania