Keystone logo
© ©Susquehanna University
Susquehanna University

Susquehanna University

Susquehanna University

Wstęp

Nasi studenci rozwijają się, a ty też będziesz, ponieważ jesteś mentorem profesorów, którzy są zarówno ekspertami w swoich dziedzinach, jak i wyjątkowymi nauczycielami. Zajęcia w Susquehanna są intensywne - będziesz cieszyć się spersonalizowaną uwagą ze strony swojego wykładowcy, który pomoże ci uczyć się i rozwijać umiejętności potrzebne do podjęcia pracy i / lub ukończenia szkoły.

Wiele szkół mówi o studiowaniu za granicą, ale w Susquehanna wszyscy to robią. Jesteśmy uznawani w całym kraju za nasze zaangażowanie w globalne doświadczenia i kompetencje kulturowe dzięki naszemu innowacyjnemu programowi Global Opportunities (GO).

Misja

Kształcimy studentów do produktywnego, kreatywnego i refleksyjnego życia pełnego osiągnięć, przywództwa i służby w zróżnicowanym, dynamicznym i współzależnym świecie.

Akademicy

Będziesz wybierać spośród ponad 100 kierunków i nieletnich, a także programów przedprofesjonalnych i interdyscyplinarnego programu z wyróżnieniem.

School of the Arts, School of Humanities, School of Natural & Social Sciences oraz akredytowana przez AACSB Sigmund Weis School of Business oferują stopnie Bachelor of Arts, Bachelor of Science i Bachelor of Music.

Będziesz korzystać z naszego wyjątkowego wydziału i małych klas, które ułatwiają uczestnictwo. Nasz innowacyjny program nauczania zachęca do poszerzania i pogłębiania wiedzy w miarę rozwijania swoich umiejętności, a udział w naszym programie Global Opportunities rozwija kompetencje kulturowe.

Zasadniczo świat staje przed Tobą otworem, gdy wybierzesz Susquehanna University .

Susquehanna jest akredytowaną instytucją non-profit, co oznacza, że nasze programy są zarówno certyfikowane, jak i uznawane za ich doskonałość. Nasze akredytacje obejmują Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), National Association of Schools of Music (NASM), American Chemical Society oraz Middle States Commission on Higher Education. Jesteśmy również członkiem Grupy Annapolis, organizacji zrzeszającej najlepsze uczelnie sztuk wyzwolonych w kraju.

Statystyka

Jesteśmy...

 • 2300 zaangażowanych studentów, którzy będą Twoimi współlokatorami, kolegami z klasy, kolegami z zespołu i przyjaciółmi.
 • Sieć prawie 19 620 utalentowanych absolwentów, którzy służą radą i otwierają drzwi do Twoich praktyk i przyszłych możliwości zawodowych
 • Setki oddanych wydziałów i pracowników, którzy będą wyzwaniem i wsparciem dla Ciebie na każdej części Twojej podróży Susquehanna.

  Funkcje kampusu

  • 325 malowniczych akrów w Selinsgrove, Pa., z pierwszorzędnymi obiektami, w tym najnowocześniejszym centrum naukowym, Centrum Edukacji Środowiskowej skoncentrowanym na zrównoważonym rozwoju, jak również na badaniach rzek i gruntów, a także z pierwszorzędnym miejscem koncertowym Stretansky Concert Hall.
  • Mieszkania na terenie kampusu są gwarantowane i obejmują typowe akademiki w stylu korytarza do kamienic i apartamentów dla bardziej niezależnego życia
  • Wyjątkowe obiekty sportowe, w tym kompleks sportowy, centrum fitness, basen oraz 26 akrów boisk trawiastych i trawiastych
  • Wygodny spacer do sklepów i usług w centrum Selinsgrove i rzeki Susquehanna
  • Jedna godzina od stolicy stanu Harrisburg i trzy godziny od Nowego Jorku, Filadelfii, Baltimore i Waszyngtonu.

   English Language Requirements

   Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

   Lokalizacje

   • Selinsgrove

    University Avenue,514, 17870, Selinsgrove

   pytania