Keystone logo
Tabor College

Tabor College

Tabor College

Wstęp

Od ponad wieku Tabor College wpływa na życie tysięcy ludzi. W Tabor College staramy się przygotować ludzi do nauki, pracy i służby dla Chrystusa i Jego Królestwa. Misję tę wypełnia się, dając uczniom zdecydowanie chrześcijańskie wykształcenie. To nas wyróżnia i sprzyja wzrostowi i sile, które cenimy w Tabor College .

Podstawowe wartości, które wpływają na misję i wizję Tabor College obejmują zobowiązanie do skupienia się na Chrystusie we wszystkich aspektach życia, pasję do nauki, promowanie służby innym oraz znaczące zaangażowanie w działalność uczelnianą i społeczną. Uczniowie są zachęcani do świętowania i odkrywania, kim są, poprzez różne grupy i zajęcia, w tym studia biblijne, zabawę w akademiku, kaplicę i specjalne wydarzenia planowane przez cały rok. Tabor został zaprojektowany z myślą o Twoim stylu życia i sposobie oddawania czci.

Celem Tabor jest promowanie nauki. Zdajemy sobie sprawę, że uczenie się odbywa się w nieformalnych warunkach, w klasie i podczas zorganizowanych doświadczeń w terenie. Naszym celem jest rozwój uczniów wszechstronnie wykształconych, kompetentnych i wszechstronnych, którzy lubią radość z nauki.

Tabor College jest akredytowany przez Higher Learning Commission i postępuje zgodnie z Open Pathway do akredytacji.

Lokalizacje

  • Hillsboro

    South Jefferson Street,400, 67063, Hillsboro

    pytania