Keystone logo
Tati University College

Tati University College

Tati University College

Wstęp

TATIUC był dawniej znany jako Terengganu Zaawansowane Technica Institute (Tati) i został oddany do użytku w listopadzie 1993 roku.

Zaczęło się w tymczasowym kampusie w Sultan Zainal Abidin University (dawniej znany jako Kusza), Kuala Terengganu w lipcu 1994 r.

TATIUC została przeniesiona do stałego kampusie w Teluk Kalong, Kemaman w lipcu 1996 r.

Ustanowienie TATIUC był nie tylko z inicjatywy administracji państwowej, ale także w wyniku współpracy ze strony rządu federalnego i firm prywatnych. Jest to ciągłe wysiłki, aby wypełnić najlepszej jakości siły roboczej na rynku.

Współpraca ta ustanowiła multi-ogniskowy zespół zarządzający, który jest odpowiedzialny nie tylko w zarządzaniu, ale także finansowanie utworzenia TATIUC.

Osiągnięcia

W 1999 TATIUC był jednym z pierwszych prywatnych szkół wyższych, który został oficjalnie przyznany LAN Akredytacji.

Jest to wymóg Malezji Kwalifikacji Agencji (MQA) dla placówek oświatowych prowadzących kształcenie pocztowy średnim lub wyższym.

TATIUC został uhonorowany ISO 9001: 2000 w 2004 i ISO 9001: 2008 w 2010 roku.

Jest to prestiżowe wyróżnienie w uznaniu jego systemu zarządzania jakością. Ta nagroda to z pewnością przełomowy dla TATIUC i wzmocniła swoją silną pozycję w branży edukacyjnej.

Najbardziej znaczący kamień milowy w historii Tati jakim przybył w dniu 27 maja 2007 roku, kiedy to został oficjalnie uaktualniony do statusu University College noszącej nazwę jak Tati University College (TATIUC).

To wyróżnienie jest bodźcem dla TATIUC kontynuować podtrzymywanie jakości jego nauczania i środowiska uczenia się spełniają całościowych potrzeb swoich uczniów i poznać program Malezji z światowej klasy, gospodarki wysoki dochód.

Lokalizacje

  • Chukai

    TATI University College Telok Kalong, Kemaman Terengganu, Malaysia, , Chukai

pytania