Keystone logo
TED University

TED University

TED University

Wstęp

Mustafa Kemal Atatürk, założyciel Turcji, który wierzył w żywotną rolę edukacji dla modernizacji kraju, w swoim przemówieniu na inauguracji Wielkiego Zgromadzenia Narodowego Turcji w listopadzie 1925 r. Stwierdził, że aby osiągnąć cel Ustawiony na nowoczesny system edukacji w Turcji istniała potrzeba zaangażowania prywatnego przedsiębiorstwa. Tureckie Stowarzyszenie Edukacyjne zostało założone 31 października 1928 r. Na podstawie tej wizji i zgodnie z pionierskimi wysiłkami Atatürka i jego przyjaciół. Decyzją Rady Ministrów 12 grudnia 1939 r. Uzyskał status prawny „Stowarzyszenia na rzecz dobra publicznego”.

Jak stwierdzono w drugim punkcie statutu, Prezydent Republiki Tureckiej jest Strażnikiem Tureckiego Stowarzyszenia Edukacyjnego. TED to ugruntowana organizacja społeczeństwa obywatelskiego, która zapewnia stypendia uczniom, którzy osiągnęli sukcesy o ograniczonych dochodach, otwiera szkoły i akademiki z językiem obcym jako środkiem nauczania zarówno w Turcji, jak i za granicą, buduje platformy naukowe w celu dalszego podnoszenia poziomu edukacji w Turcji na równi ze współczesnymi światowymi standardami, kreuje świadomość problemów systemu edukacji w Turcji i jego możliwych rozwiązań oraz przyczynia się do kształtowania tureckiej polityki edukacyjnej. Obecnie TED ma 38 szkół, 2 przedstawicielstwa, dom studencki, biuro absolwentów oraz wiele klubów sportowych zrzeszonych w szkołach.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) został założony w 2012 roku przez Tureckie Stowarzyszenie Edukacyjne (TED), które jest pionierem w rozwoju edukacji w Turcji od 1928 roku. TEDU to postępowa instytucja akademicka oferująca zintegrowane podejście do szkolnictwa wyższego i wysokiej jakości studentów ukierunkowane doświadczenie edukacyjne. Poprzez rygorystyczne pod względem akademickim zajęcia, dynamiczne nauczanie, znaczące badania i niezliczone możliwości dla studentów do angażowania się lokalnie i za granicą, staramy się budować różnorodną społeczność społecznie odpowiedzialnych, myślących globalnie, uczących się przez całe życie.

Niniejszym zapraszamy studentów do aktywnego udziału w środowisku ciągłego uczenia się i produkcji w TEDU oraz do korzystania z przywileju bycia studentem TEDU z wieloma możliwościami stypendialnymi.

60779_0Tedu138.jpg

Misja TED University

TED University realizuje misję wspierania absolwentów, którzy są kreatywni, wieloaspektowi, krytycznie nastawieni, pewni siebie, wszechstronni uczący się przez całe życie, stosując innowacyjne metody nauczania i programy nauczania, które mają odpowiednią równowagę między głębią a szerokością wymaganą przez globalną gospodarkę opartą na wiedzy; wnoszenie wkładu w świat nauki poprzez generowanie nowej wiedzy poprzez szeroki zakres badań naukowych i twórcze wysiłki w obszarach priorytetowych instytucjonalnych; oraz bycie przejrzystą, odpowiedzialną, godną zaufania i otwartą na uczenie się instytucją mającą na celu ciągłość i zrównoważony rozwój. Dzięki swojej przejrzystej i organizacyjnej strukturze TED University chce stać się instytucją odpowiedzialną i godną zaufania dla wszystkich swoich interesariuszy, skupiającą się na stabilności i zrównoważonym rozwoju oraz uniwersytetem otwartym na naukę.

Wizja TED University

Wizją TED University jest zapewnienie studentom najlepszych doświadczeń edukacyjnych i stanie się jednym z wiodących uniwersytetów założycielskich w Turcji.

Podstawowe wartości

 • Szacunek dla wartości etycznych
 • Uczciwość, solidarność i wzajemny szacunek
 • Postępowa i świecka pozycja instytucjonalna
 • Doskonałość w nauczaniu i badaniach
 • Solidna i zintegrowana kultura jakości
 • Partnerstwo i duch współpracy
 • Udział zainteresowanych stron
 • Tradycja TED

Transport

Kampus TED University znajduje się w centrum miasta, w równej odległości od każdego miejsca. Dzięki położeniu na przecięciu sieci komunikacyjnej zapewnia łatwy dostęp do swoich uczniów.

Architektura TEDU oferuje naszym studentom wygodną i wygodną przestrzeń edukacyjną, która zachęca do pracy. Nasza uczelnia, która wyposaża swoją infrastrukturę w zaawansowane technologie, daje naszym studentom pewność najbardziej wydajnych, przydatnych i szybkich obiektów technicznych.

Usługi kateringowe

Na terenie naszego kampusu znajdują się kawiarnie (Chill-in i Coffee Break) oraz jadalnia (Diner by Coffee Break) obsługująca studentów TED University . Nasi uczniowie mogą korzystać z tych kawiarni i kawiarni w celu zaspokojenia potrzeb związanych z jedzeniem i napojami. Ponadto nasze kawiarnie pozwalają naszym studentom spędzać czas towarzysko. Oprócz tego nasi studenci mogą również korzystać z automatów z żywnością i napojami znajdujących się w różnych punktach naszego kampusu.

Środowiska

Kampus TED University oferuje wszelkiego rodzaju wysokiej jakości środowiska, których mogą potrzebować nasi studenci w kontekście społecznym, kulturalnym, artystycznym i sportowym. Nasi członkowie mogą bezpłatnie korzystać z Centrum Sportu TEDU po złożeniu dokumentów wymaganych do członkostwa w naszym Centrum Sportu. Poza tym w naszych obiektach dostępne są lekcje grupowe i prywatne z naszym doświadczonym personelem.

Wewnętrzny basen
Kryty basen ma cechy półolimpijskie i ma 25 m długości, 12 m szerokości i 2 m głębokości. Posiada 5 pasów. Kryty basen znajduje się na piętrze B1 w bloku E.

Centrum fitness
W sali fitness dostępne są różne urządzenia cardio, maszyny do ćwiczeń i wolne ciężary, spełniające potrzeby każdego, kto chce ćwiczyć. Centrum fitness znajduje się na 1. piętrze bloku E.

Hala sportowa prof. Dr Rüştü Yüce
Nasza sala gimnastyczna ma regularne rozmiary i jest gospodarzem wielu zawodów. Może być używany przez członków TED University w określonych momentach. Niezbędny sprzęt sportowy (piłka, siatka itp.) Zapewnia nasza uczelnia. Nasza siłownia znajduje się na parterze Bloku E.

Studio sportowe
W naszym studio sportowym znajdującym się na piętrze B2 w Bloku E odbywają się zajęcia grupowe oraz lekcje indywidualne.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

pytania