Keystone logo
Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Tennessee Technological University

Wstęp

Studenci w Tennessee Tech zdobywają więcej niż najwyższej klasy wykształcenie. Uczą się być liderami w swojej wybranej karierze i uczących się przez całe życie.

Partnerstwa między studentami i wykładowcami łączą dyscypliny i pomysły w interdyscyplinarnych projektach i badaniach. Poza klasą uczą się kultur na całym świecie, odkrywają, jak być dobrymi obywatelami dzięki organizacjom usługowym i dziesiątkom klubów studenckich, zdobywają ekspozycję na sztukę i budują przyjaźnie na przestrzeni wieków, środowisk i zainteresowań.

Podobnie jak nasza maskotka, Awesome the golden eagle, studenci Tennessee Tech koncentrują się na swoich studiach, nieustraszeni w dążeniu do swoich celów i swojej przyszłości oraz zaangażowani w kampus i społeczności globalne.

Przy udziale ponad 10 500 studentów, TTU oferuje ponad 40 studiów licencjackich i 20 stopni w ośmiu akademickich uczelniach i szkołach: rolnictwo i ekologia człowieka, sztuka i nauka, biznes, edukacja, inżynieria, plastyka, studia interdyscyplinarne i pielęgniarstwo.

Życie poza klasą

W Tennessee Tech nauka nie jest zawarta w czterech ścianach klasy. Istnieje silna intelektualna społeczność, w której wykładowcy i studenci łączą się codziennie poprzez badania, dyskusje i usługi.

Tennessee Tech to miejsce, w którym wynalazki uczniów opuszczają klasę, aby poprawić życie osób niepełnosprawnych. Gdzie gromadzimy się, aby pomóc odbudować i naprawić społeczności, gdy dojdzie do katastrofy. Gdzie różne koncerty, występy i festiwale sztuki są sposobem na życie. Gdzie studenci mogą stać się dokładnie tym, czym chcą być.

Pad do startu na całe życie

Dzwoniąc do domu Tennessee Tech, wychodźcy opuszczają nasze małe miasteczko, aby zmienić świat. Astronauci i przedsiębiorcy, artyści i nauczyciele rozwinęli zaufanie do swoich umiejętności i edukacji, aby poradzić sobie z problemami globalnymi i stać się liderami w swoich dziedzinach w Cookeville.

Piękne miejsce do połączenia z domem

Miasto Cookeville, liczące około 30 000 mieszkańców, oferuje najlepsze warunki życia na wsi i w mieście. Kampus otoczony jest trzema największymi miastami Tennessee, otoczony jest przez jeziora, parki państwowe, góry i rzeki w jednym z najbardziej zróżnicowanych ekologicznie klimatów w kraju.

Prawie dwie trzecie wszystkich studentów otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej, pochodzącej od rządu stanowego lub federalnego, uniwersytetu lub funduszy prywatnych.

Akredytacja uniwersytecka

Tennessee Technological University jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) w celu przyznania tytułów maturalnych, magisterskich, specjalistycznych i doktoranckich. Skontaktuj się z Komisją ds. Kolegiów na 1866 Południowej Drodze, Decatur, GA 30033-4097 lub zadzwoń pod 404-679-4500, aby uzyskać pytania dotyczące akredytacji Tennessee Technological University .

Akredytacja programu

Oprócz akredytacji instytucjonalnej, wiele programów Tennessee Tech jest akredytowanych przez wyspecjalizowane profesjonalne agencje akredytujące. Te uznawane na poziomie krajowym agencje akredytujące programy obejmują:

 • Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International)

 • Amerykańskie Stowarzyszenie Rodziny

 • ABET - dawniej Rada Akredytacyjna ds. Inżynierii i Technologii, Inc.

 • American Chemical Society (ACS)

 • Komisja Akredytacyjna ds. Edukacji w zakresie Pielęgniarstwa (ACEN) - wcześniej Narodowa Liga ds. Komisji Akredytacyjnej ds. Pielęgniarstwa (NLNAC)

 • Rada Akredytacji ds. Edukacji w Żywieniu i Dietetyce (ACEND)

 • Komisja w sprawie kolegialnej edukacji pielęgniarek (CCNE)

 • Rada ds. Akredytacji poradnictwa i powiązanych programów edukacyjnych (CACREP)

 • Rada ds. Akredytacji przygotowania nauczycieli (CAEP) - poprzednio Krajowa Rada ds. Akredytacji Nauczycieli (NCATE)

 • Krajowe Stowarzyszenie Szkół Artystycznych i Projektowych (NASAD)

 • Narodowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych (NASM)

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Cookeville

  William L Jones Drive,1, 38505, Cookeville

pytania