Keystone logo
Texas State University

Texas State University

Texas State University

Wstęp

Wspólnie budujemy lepszą przyszłość

Jeden to ważna liczba w stanie Teksas. Jest nas tysiące, ale łączy nas jeden wspólny cel: wywarcie pozytywnego wpływu na nasz świat. Ponad 38 000 studentów studiów licencjackich i magisterskich wybiera spośród ponad 200 programów licencjackich, magisterskich i doktoranckich - od biologii przez muzykę po biznes i geografię. I każdy uczeń znajduje spersonalizowane wsparcie i możliwości, których potrzebują, aby odnieść sukces poza klasą. W Teksasie nigdy nie jest samotna liczba, ponieważ każdy z nas ma tysiące Bobcatów, które prowadzą nas i inspirują po drodze.

Misja, wartości i cele

Nasza misja

Texas State University to instytucja skupiająca studentów, której celem jest doskonalenie i innowacyjność w nauczaniu, badaniach, w tym twórczej ekspresji i usługach. Uniwersytet dąży do tworzenia nowej wiedzy, do przyjmowania różnorodnych ludzi i pomysłów, wspierania rozwoju kulturalnego i gospodarczego oraz do przygotowywania absolwentów do pełnego i swobodnego uczestnictwa jako obywatele Teksasu, narodu i świata.

Nasze wspólne wartości

Realizując naszą misję, my, wykładowcy, pracownicy i studenci Texas State University , kierujemy się wspólnym zbiorem wartości:

 • Nauczanie i uczenie się w oparciu o badania, zaangażowanie studentów i swobodną wymianę pomysłów w sprzyjającym środowisku;
 • Działalność badawcza i twórcza obejmująca pełen zakres dyscyplin akademickich - badania mające znaczenie, od nauk ścisłych po sztukę, od teoretycznego do stosowanego;
 • Kultywowanie charakteru, uczciwości, uczciwości, uprzejmości, współczucia, uczciwości, szacunku i etycznych zachowań we wszystkich członkach naszej społeczności uniwersyteckiej;
 • Różnorodność ludzi i pomysłów, duch integracji, globalna perspektywa i poczucie wspólnoty jako niezbędnych warunków życia w kampusie;
 • Zobowiązanie do służby i przywództwa na rzecz dobra publicznego;
 • Odpowiedzialne zarządzanie naszymi zasobami i środowiskiem; i
 • Ciągła refleksja i ocena w celu zapewnienia, że nasze mocne strony jako społeczności zawsze przynoszą korzyści tym, którym służymy.

Zatwierdzony przez Gabinet Prezydenta w dniu 3 października 2016 r. I zmieniony w dniu 19 grudnia 2016 r. (Zatwierdzony przez Radę Regentów 16 lutego 2017 r. Oraz Radę Koordynacyjną Texas Higher Education 24 lutego 2017 r.)

Nasze cele

 • Promuj sukces wszystkich uczniów.
 • Oferuj wysokiej jakości programy akademickie i edukacyjne.
 • Osiągnąć znaczący postęp w badaniach i działalności twórczej zgodnie z normami krajowymi.
 • Zapewnij niezbędne usługi, zasoby i infrastrukturę, aby wspierać strategiczny kierunek uniwersytetu.

Jopwell / Pexels

131039_pexels-photo-2422294.jpeg

Naukowcy

W Texas State wierzymy w łączenie tego, czego się tutaj uczysz, ze światem poza college'em. Dzięki programom studiów przygotowującym cię do setek ekscytujących ścieżek kariery znajdziesz taki, który napędza twoje ambicje. A nasz oddany wykład pomoże ci zdobyć doświadczenie potrzebne do przeprowadzania odkryć w klasie, gdy sprostasz rzeczywistym wyzwaniom.

Badania

Jeśli istnieje pomysł, który pobudza twoją wyobraźnię, Texas State ma dla ciebie szansę uczynienia praktycznych badań kluczową częścią twojej akademickiej podróży. Nawiąż kontakt z członkami wydziału, którzy dokonują odkryć i przekraczają granice w każdej dyscyplinie inżynierii, opieki zdrowotnej, sztuki i nie tylko.

Historia

Założona w 1899 roku w celu przygotowania najlepszych nauczycieli w stanie Lone Star, mamy spuściznę w przygotowaniu studentów do wywarcia wpływu na świat, w tym Lyndon B. Johnson, jedyny prezydent USA, który ukończył college w Teksasie. Nasza nazwa zmieniła się kilka razy, ale nasze zaangażowanie w uczenie się przez całe życie nigdy się nie zmieniło.

 • 1918: Southwest Texas State Normal College
 • 1923: Southwest Texas State Teachers College
 • 1959: Southwest Texas State College
 • 1969: Southwest Texas State University
 • 2003: Texas State University San Marcos
 • 2013: Texas State University

Każda nazwa odzwierciedla nasz rozwój od małej instytucji edukacyjnej do dużej, wielozadaniowej uczelni. Poprzez nasze dziewięć uczelni akademickich, Texas State oferuje ponad 200 stopni licencjackich i podyplomowych, aby zaspokoić potrzeby przyszłych pokoleń Teksańczyków.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • San Marcos

  University Drive,601, 78666, San Marcos

 • Round Rock

  University Boulevard,1555, 78665, Round Rock

  pytania