Keystone logo
© Eva Dang
The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

The Academy of Contemporary Music

Wstęp

Dlaczego warto wybrać ACM? Uczenie się przez etos

ACM rozumie, jak przemysł muzyczny działa dziś i stworzył imponujące i wszechstronne środowisko uczenia się, które łączy się bezpośrednio z przemysłem. Nasze uczenie się poprzez etos pomaga uprościć sposób pracy przemysłu i daje wyraźny obraz ścieżek kariery i opcji. To jasne i praktyczne podejście przyspiesza naukę.

Szczegółowe podejście do wszystkich aspektów branży (na żywo!) Ujawnia opcje i miejsca docelowe, co znacznie pomaga naszym uczniom w dokonywaniu wyraźnych wyborów i budowaniu map, których potrzebują, aby je prowadzić. Jeśli jesteś producentem, będziesz wiedział, że musisz mieć podstawową wiedzę na temat struktury utworu i pisania piosenek, ale zasadniczo musisz wiedzieć o strumieniach przychodów i własności intelektualnej, z których będziesz przyciągać dochody.

Musisz także zrozumieć, jak Twoja muzyka jest zarabiać na żywo, nagrywać piosenki i publikować, w tym synchronizację i licencjonowanie. Nauczymy się tego wszystkiego w ACM, łącząc cię z zespołami, które robią to każdego dnia w Metropolis.

Również mógłbyś być perkusistą, którego główne działanie skupia się na osiągnięciu jak największej ilości wrażeń podczas sesji. W takim przypadku nadal musisz zrozumieć, jak otrzymujesz wynagrodzenie, a jeśli wpływasz na utworzenie, możesz potencjalnie współtworzyć go i pomagać w tworzeniu produktu. W takim przypadku gra w sesjach rzeczywiście staje się pisaniem. Musisz znać różnicę w sposobie zarabiania za grę i pisanie.

Podczas nauki będziesz budować swój portfel i pomożemy Ci zrozumieć, jak wykorzystać pracę, którą tworzysz, aby zbudować swoją własną bazę fanów, a nie tylko jako muzykę do pracy. To maksymalizuje Twoją zdolność do zatrudnienia jako profesjonalny muzyk, czyniąc to, co jest pożądane, po prostu wprowadzając siebie jako podstawowy składnik aktywów. Nauczymy się tego, ponieważ mamy najlepszych specjalistów z branży, którzy robią to codziennie.

Honowanie rzemiosła jako artysty w nadziei, że zostanie podpisane przez znaczącą wytwórnię, jest przestarzałą koncepcją i nie jest już sposobem działania firmy. Naszym celem jest zainspirowanie każdego artystę, który przychodzi przez ACM, wiarę, pragnienie i zrozumienie, jak stać się wiarygodnym, samowystarczalnym artystą. Gdy będziesz na tym stanowisku, musisz mieć pewność, że z zespołem, producentem, menedżerem, etykieciarką i wydawcą będziesz miał do dyspozycji. Wyposażymy cię do zarządzania własną karierą, w przeciwieństwie do wyścigów do podpisania z menedżerem ukończenia studiów bez pełnego zrozumienia, jak zarządzać własną karierą i możliwościami.

Poprzez nasze głębokie relacje z Metropolis, ACM ma palec na impuls, co pomaga upodabniać uczniów do określenia miejsca w nim. Wiemy, gdzie jest branża, ponieważ w Metropolis zespoły działają na wszystkich szczeblach, w tym w głównych firmach, niezależnych i bezpośrednich z podpisanymi artystami, markami, partnerami dystrybucyjnymi i twórcami treści.

ACM pakuje przemysł od końca do końca, gdzie dziś i jutrzejsza muzyka są pisane, produkowane, mieszane, opanowywane, rozpowszechniane, wprowadzane do obrotu i publikowane. Nasi studenci nie uczą się z książki, ale z praktycznego doświadczenia w muzyce. Jest to wewnętrzne, żyjące, oddychające połączenie pomiędzy ACM i Metropolis, które daje naszym uczniom tę unikalną perspektywę i okazję.

Wewnętrzne połączenie ACM i Metropolis daje naszym uczniom możliwość uczenia się z ofert, które podejmujemy w miarę ich występowania. Ian Brenchley, dyrektor generalny Metropolis, prowadzi siedem lat, pracując od ponad piętnastu lat w największych wytwórniach Universal. W swoich spotkaniach z profesjonalistami na najwyższym szczeblu branży i wynikającymi z nich wynikami, Ian przekazuje najbardziej trafne informacje i wnioski bezpośrednio do studentów ACM. Oto kilka przykładów zamieszczania w praktyce praktycznych doświadczeń w nauce Iana:

"Spotkałam Andy Ross i Charles Barsamian podczas niedawnej podróży służbowej do LA. Pracowali nad nowatorskimi filmami i odpowiedzialni za synchronizację, nadzór muzyczny i umieszczanie wyników orkiestrowych. Zaczęli nową firmę o nazwie Exit Strategy Productions, specjalizującą się w nadzorowaniu i wydawnictwie muzycznym. Następnie wzięliśmy ich jako konsultantów, aby wygenerować możliwości publikowania dla nas za pośrednictwem hollywoodzkich filmów i podstawowej działalności za pośrednictwem wyników orkiestrowych w studio, które prowadzimy w Doha, Katarze, Katara Studios przez Metropolis. Następnie nauczyciele ACM Business wykorzystywali wiedzę z budowania tego nowego związku i jak opracowaliśmy strategię, aby skorzystać z naszej podstawowej działalności. Będziemy kontynuować aktualizowanie studentów w sprawie dalszej ewolucji tego projektu Metropolis w czasie rzeczywistym. Oprócz tego studenci z Business School, którzy przyłączą się do nas w Metropolis jako stażyści, pomogą nam w opracowaniu rzeczywistych katalogów synchronizacji, z których skręcamy w filmy, które nadzorujemy.

Ostatnio spotkaliśmy się z Shazamem, który poprosiliśmy o pomoc w promowaniu naszych koncertów w studio. To spowodowało, że firma zaoferowała nam zespół sprzedaży marek, który sprzedał nasze dwa formaty telewizyjne do marek z serii blue chip. Będą też zasilać naszą aplikację Virtual Vinyl. To da nam dostęp do 600 milionów konsumentów. Jest to doskonały przykład tego, jak współpracujemy z innymi markami i organizacjami w celu komercyjnego wykorzystania tego, co możemy zaoferować i wzmocnić jego wpływ. Współpraca ma kluczowe znaczenie dla skutecznego funkcjonowania przemysłu muzycznego w obecnym kształcie. W tym przypadku nauki zostaną przekazane studentom ACM za pośrednictwem mojego cotygodniowego podcastu, który mogą oglądać, w celu przeanalizowania sposobu prowadzenia działalności, a następnie mieć okazję nawiązać ze mną przez żywe pytania. Będą mogli zasugerować własne pomysły na treści, które będą rozpatrywane podczas tworzenia naszych przyszłych produktów we współpracy z największymi graczami w dzisiejszym przemyśle ".

Ian Brenchley Dyrektor generalny Metropolis Studios

Lokalizacje

 • Guildford

  Rodboro Buildings, Bridge Street, Guildford, GU1 4SB, Guildford

 • London

  London, Wielka Brytania

  • Birmingham

   Birmingham, Wielka Brytania

   pytania