Keystone logo
The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

The College At Brockport State University Of New York

Wstęp

60963_commencement.jpg

Założona w 1835 roku, The College at Brockport to uznana w całym kraju czteroletnia, kompleksowa uczelnia publiczna nastawiona na sukcesy studentów. Jesteśmy dumni z naszej akademickiej jakości i wyjątkowej wartości.

Brockport jest wybiórczą, uznawaną w kraju i akredytowaną instytucją publiczną. Jesteśmy zaangażowanym kampusem SUNY i jednym z najbardziej zaangażowanych kampusów uczelnianych w kraju.

Odpowiedzialność instytucjonalna

Akredytowana przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego w Środkowych Państwach, The College w Brockport zapewnia skuteczność instytucjonalną i rozliczalność poprzez różnorodne biura, systemy i relacje.

Różnorodności i integracji

Biuro Różnorodności, wraz z Collegewide Diversity Committee, kieruje wysiłkami, aby przekazać społeczności College'owi zaangażowanie Brockport w różnorodność i sprawiedliwość; opracować i monitorować Plan Diversity College; przygotowywać i analizować raporty w celu monitorowania naszego sukcesu; i konceptualizować i kultywować różnorodność jako priorytet instytucjonalny i edukacyjny.

Alumni i przyjaciele

Sieć Brockport obejmuje ponad 90 000 absolwentów żyjących na całym świecie. Mamy ponad 8 000 studentów; setki obecnych i byłych wykładowców, pracowników, emeritów i emerytów; i niezliczonych innych przyjaciół, takich jak rodziny, korporacje i fundacje. Trzymanie wszystkich tych kluczowych partnerów w kontakcie z dzisiejszym Brockport to stały punkt zainteresowania Kolegium.

Wesprzyj nas

Wysiłki Brockport, aby zdobyć wsparcie finansowe, akademickie, stażowe i empiryczne dla naszych studentów z sieci absolwentów i rodziny, utrzymają rozwój Kolegium przez dziesięciolecia. Zawsze możesz pomóc!

Lokalizacje

  • Rochester

    350 New Campus Drive Brockport, NY 14420, , Rochester

pytania