Keystone logo
The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Wstęp

Zmieńmy się

Zmieńmy się. Ty. Nas. Świat. Takie jest nasze przesłanie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Hadze (THUAS).

Chcemy dać naszym uczniom możliwość zmiany i ulepszenia świata, w którym żyją, ale może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy będziemy współpracować - jeśli ewoluujemy i zmieniamy się.

Musimy stale stosować nowe perspektywy i rozwiązania, aby rozwiązać obecne i przyszłe wyzwania. Szybciej znajdziemy odpowiedzi, jeśli będziemy przygotowani do dzielenia się i stosowania swoich spostrzeżeń, umiejętności i metod.

Globalni obywatele

Zachęcamy naszych studentów, wykładowców i partnerów do rozwijania się w globalnych obywateli o otwartych umysłach - do wytrwałości we własnych przekonaniach i stawienia czoła światu. Zdajemy sobie sprawę, że nasze profesjonalne zaangażowanie robi różnicę i musimy współpracować, aby opracowywać i stosować kreatywne rozwiązania.

THUAS jest bezpiecznym, praktycznym środowiskiem, w którym możemy się rozwijać i wprowadzać innowacje jako globalni obywatele - aby wspólnie uczestniczyć w rozwoju, tworzeniu sieci i praktyce. W ten sposób planujemy kształtować i zmieniać świat, w którym żyjemy, jednocześnie rozwijając własną wiedzę i umiejętności.

„Ludzie, którzy są zdecydowani w swoich przekonaniach i stoją przed światem”.

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Jak to robimy?

Nasi wykładowcy, partnerzy i 26 000 studentów z prawie 150 różnych krajów są zaangażowani w ten rozwój każdego dnia. Nasze globalne, innowacyjne podejście znajduje odzwierciedlenie w naszych programach nauczania oraz w siedmiu głównych tematach: Cyberbezpieczeństwo, globalne i integracyjne uczenie się, operacje cyfrowe i finanse, misja zero, innowacje zdrowotne, globalne zarządzanie i zarządzanie miejskimi przejściami. Ściśle współpracujemy również z ponad 300 partnerami z ponad 50 krajów, od Brazylii i Chin po Australię, USA i kilka krajów europejskich.

Idealna platforma

Haga to idealna lokalizacja, aby zostać obywatelem globalnym. To Międzynarodowe Miasto Pokoju i Sprawiedliwości - polityczne i kulturalne serce Holandii. Znajduje się w nim Pałac Pokoju, Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Binnenhof (parlament), 115 ambasad, międzynarodowe korporacje takie jak Shell, Siemens i ING oraz wiele międzynarodowych organizacji pozarządowych.

Więc zmieńmy się. Ty. Nas. Świat.

To są wartości, które nas napędzają

Ciekawy
Złączony
Opiekuńczy, troskliwy
Jesteśmy ciekawi, ambitni i przedsiębiorczy. Chętnie uczestniczymy w krytycznym myśleniu. Znacznie inwestujemy w naszą sieć, aby wspólnie opracowywać nowe spostrzeżenia. Jesteśmy oddani i dbamy o Twój rozwój osobisty.

Jeśli szukasz programu studiów licencjackich, to trafiłeś we właściwe miejsce w THUAS. Mamy ponad 65 programów licencjackich, które różnią się rodzajem i długością. Większość z nich to czteroletnie programy, choć niektóre można skrócić do trzech lat studiów. Znaczna część jest nauczana w języku angielskim. Wariant, który najlepiej Ci odpowiada, zależy od twoich preferencji i wcześniejszego wykształcenia. Pod koniec podróży otrzymasz dyplom uniwersytetu nauk stosowanych.

Lokalizacje

  • The Hague

    Johanna Westerdijkplein,75, 2521 EN, The Hague

pytania