Keystone logo
The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

The Hong Kong Polytechnic University Department of English and Communication

Wstęp

Na Wydziale Języka Angielskiego i Komunikacji naszą główną misją jest zapewnienie stosowanych studiów języka angielskiego dla zawodów i dążymy do tego, aby być rozpoznawanym na arenie międzynarodowej jako wiodący dostawca studiów licencjackich i podyplomowych koncentrujących się na komunikacji zawodowej. Stosowane studia językowe obejmują nie tylko nabycie bardzo wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego potrzebnego do odniesienia sukcesu zawodowego, ale także dogłębne i krytyczne zrozumienie języka angielskiego oraz rozwiniętą świadomość komunikacji w języku angielskim w wielokulturowych kontekstach zawodowych.

W Hongkongu istnieje wyraźna potrzeba absolwentów z wysoko rozwiniętą znajomością języka i komunikacji, a także umiejętnościami krytycznego myślenia, którzy byliby w stanie wnieść wkład w szereg kontekstów zawodowych i biznesowych. Bez względu na to, czy na poziomie licencjackim, czy podyplomowym, Wydział Języka Angielskiego i Komunikacji jest jednym z kluczowych dostawców absolwentów Hongkongu, którzy posiadają tak wysoko cenione w zawodach rodzaje komunikacji w języku angielskim, umiejętności językowe i wiedzę.

Nasze programy mają innowacyjne cechy, które czynią je bardzo popularnymi wśród studentów, ich rodziców i ewentualnych pracodawców studentów, i pomagają naszym uczniom rozwijać wszechstronne umiejętności i cechy cenione przez PolyU i społeczeństwo jako całość.

Lokalizacje

  • Hong Kong

    Room AG428 Chung Sze Yuen Building The Hong Kong Polytechnic University Hunghom, Kowloon, , Hong Kong

    pytania