Keystone logo
The State University of New York International Pathway Program Międzynarodowy program Pathway
The State University of New York International Pathway Program

Międzynarodowy program Pathway

New York, Stany Zjednoczone

2 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 42 185 / per year *

W kampusie

* kwota ta obejmuje roczne czesne, zakwaterowanie, posiłki i ubezpieczenie zdrowotne i jest wymagana w przypadku formularza I-20

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ukończ wymagane kursy licencjackie SUNY General Education (Gen Ed) w ramach International Pathway Program (IPP) w SUNY Morrisville i rozpocznij drugi rok, uczestnicząc w kursach w ramach swojej specjalności.

IPP oferuje trzy plany studiów trwające 2 semestry z opcjonalnym trzecim semestrem dostępnym dla zainteresowanych. Każdy plan studiów oferuje studentom zestaw zajęć Gen Ed kompatybilnych z każdym kierunkiem. Studentom dobierany jest najlepszy dla nich plan studiów na podstawie wyników badań akademickich i egzaminów kwalifikacyjnych. Studenci uczestniczący w programie IPP zdobywają od 24 do 38 punktów na poczet stopnia naukowego.

Wiele kursów licencjackich Gen Ed w IPP będzie miało połączony kurs recytacji, który zapewnia bezpośrednie wsparcie w nauce w celu zwiększenia sukcesu akademickiego i zapewnia studentom dobrą pozycję do przejścia na pełny tytuł licencjata lub następny program akademicki.

Dzięki ponad 4500 programom studiów licencjackich i certyfikatów studenci mogą znaleźć Pathway licencjacką, która najlepiej wpłynie na ich karierę i sukces akademicki. Studenci mogą współpracować z profesorami i badaczami o międzynarodowej sławie, a także z laureatami Nagrody Nobla i nagrody Pulitzera.

Uniwersytet Stanowy Nowego Jorku (SUNY) jest znany na całym świecie z doskonałości akademickiej. Spośród 64 kampusów SUNY 23 znalazły się wśród najlepszych szkół wyższych i uniwersytetów w kraju według US News & World Report, a 3 znalazły się w pierwszej setce.

Każdy student, który pomyślnie ukończy studia na jednym z 64 kampusów SUNY – otrzymuje dyplom Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku.

Bądź częścią 95% studentów, którzy pomyślnie przenieśli się z SUNY Morrisville na kolejny program akademicki w SUNY!

Opłata za program

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Bachelor Interdisciplinary Arts
    • Maastricht, Niderlandy
  • Licencjat na studiach interdyscyplinarnych
    • Online USA
  • Bachelor of Science w badaniach interdyscyplinarnych - online
    • Lynchburg, Stany Zjednoczone