Keystone logo
The University of Greenwich BA Hons Business with Marketing
The University of Greenwich

BA Hons Business with Marketing

London, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy etat | dom 9250 funtów rocznie; międzynarodowy w niepełnym wymiarze godzin 4250 GBP za 30 punktów | do domu 2312 GBP za 30 kredytów

Wstęp

Nasz dyplom z zakresu biznesu i marketingu zapewni Ci szerokie umiejętności biznesowe, w tym zarządzanie projektami i myślenie strategiczne, a także dogłębną wiedzę z zakresu marketingu.

Nasza firma ze stopniem marketingu wprowadza Cię w biznes z analitycznego, strategicznego i marketingowego punktu widzenia. Nacisk na pojawiające się kwestie, takie jak zrównoważony rozwój, kryzysy finansowe i innowacje technologiczne, oznacza, że zdobędziesz umiejętności potrzebne do rozwijania przedsiębiorstw i zarządzania nimi na wysokim poziomie. Kurs daje również możliwość pracy z profesjonalistami biznesowymi i / lub społecznościami lokalnymi przy projektach na żywo.

Kariery w specjalistycznych obszarach marketingu strategicznego są popularne wśród absolwentów marketingu, zwłaszcza w zakresie zarządzania handlem detalicznym, doradztwa, małych i średnich firm oraz start-upów.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania