Keystone logo
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Wstęp

Przejście do zrównoważonego społeczeństwa zaczyna się od Ciebie

Pierwszy zdalny Tomorrow University of Applied Sciences * umożliwia uczącym się rozwijanie umiejętności potrzebnych w XXI wieku w obszarach zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i technologii dzięki naszemu rewolucyjnemu podejściu do edukacji. Budujemy społeczność silnych i połączonych osób, które w naszym przekonaniu stworzą jaśniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość. Ich sukces jest naszą misją, ich wpływ naszą miarą.

Wspieramy i edukujemy twórców zmian jutra

Łączymy najnowocześniejszą naukę i technologię uczenia się, aby tworzyć elastyczne, dostępne i efektywne doświadczenia edukacyjne, które wyposażają uczących się w nasze kluczowe składniki wpływu — cel, możliwości i społeczność.

Poprzez ciągłe uczenie się, stosowanie i wspólne tworzenie, pielęgnujemy mentalność wzrostu i poczucia własnej skuteczności, aby poszerzyć krąg wpływów naszych uczniów i przekształcić ich w pewnych siebie agentów zmian. Naszym celem jest przyspieszenie przejścia do bardziej zrównoważonego społeczeństwa poprzez zrewolucjonizowanie edukacji, aby uczyć się inaczej i rozwijać się bez ograniczeń, aby pozostawić trwałą spuściznę na świecie.

Dlaczego uczyć się z ToU?

Tomorrow University of Applied Sciences * jest instytucją, do której należy się uczyć w zakresie zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i technologii. Nasze rewolucyjne podejście do edukacji pomoże Ci wywrzeć długotrwały wpływ na społeczeństwo, jednocześnie zdobywając tytuł licencjata lub magistra z dowolnego miejsca na świecie.

Globalnie dostępny i elastyczny

Nasza platforma do nauki zdalnej sprawia, że edukacja jest dostępna z dowolnego miejsca i zapewnia elastyczność uczenia się niezależnie od zobowiązań zawodowych i osobistych. Ucz się z dowolnego miejsca, kiedy tylko chcesz, za pośrednictwem naszej platformy mobilnej.

Nowe podejście do nauki

Nauka przez praktykę. Nasza filozofia uczenia się nie obejmuje uczenia się offline online. Dzięki naszej metodzie uczenia się opartej na wyzwaniach zdobędziesz praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu największych problemów naszego świata poprzez praktyczne zastosowanie pod okiem ekspertów i liderów branży.

Światowej klasy sieć globalna

Globalna społeczność partnerów i mentorów jest dla Ciebie gotowa. Już teraz robią różnicę w zakresie zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i technologii, i pomogą Ci zrobić to samo. Są to Twoi rówieśnicy i mentorzy wraz z grupą międzynarodowych uczniów.

Dysponując odpowiednimi umiejętnościami, narzędziami i siecią, możemy zmienić naszą przyszłość — i przyszłość naszego świata.

  • Stwórz lepsze jutro już dziś. Uzyskaj dostęp do narzędzi i sieci potrzebnych do odniesienia sukcesu w zrównoważonych innowacjach.
  • Zdalny i elastyczny. Ucz się gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Połącz pracę i naukę.
  • Ucz się w małych i podobnie myślących grupach. Zbuduj społeczność i uzyskaj dostęp do sieci na całe życie.

Nasze zasady uczenia się

Zorientowany na misję

Jesteśmy społecznością wiecznych uczniów. Zaprojektowaliśmy nasz program i program nauczania tak, aby zmieniał się z biegiem czasu. Podczas programu będziesz wybierać spośród różnych wyzwań inspirowanych scenariuszami ze świata przedsiębiorczości i biznesu do rozwiązania i podbicia. Podczas wyzwań będziesz stosować, tworzyć i doskonalić kompetencje potrzebne do lepszego jutra. Rozwiniesz kompetencje, których poszukują pracodawcy, poprzez aktywną i empiryczną naukę z pomocą rówieśników i mentorów, którzy sami zmierzyli się z tymi wyzwaniami.

Elastyczne

Wszystkie nasze programy są w pełni zdalne. W naszym modelu uczenia się, czas na pokazanie kompetencji w określonym obszarze tematycznym jest elastyczny, podczas gdy oczekiwanie na ich opanowanie jest stałe. Będziesz przechodzić przez wyzwania, a nie tradycyjne kursy i budować kompetencje w czasie rzeczywistym, aby uwzględnić potrzeby indywidualnego procesu uczenia się każdego.

Spersonalizowany

Nasza technologia prowadzi Cię przez program, dostosowuje się do Twoich potrzeb i daje informacje zwrotne od początku do końca. Twoje cele jako ucznia w ramach programu i zrozumienie podstawowych kompetencji są indywidualnie dostosowywane w aplikacji, dzięki czemu Twoja nauka jest wyjątkowa. Zobaczysz wizualny zapis swoich postępów w nauce podczas studiów, co ułatwi koncentrację na pożądanych wynikach.

Własna moc

Używamy „jeszcze nie” jako punktu odniesienia, gdy uczeń musi jeszcze udowodnić opanowanie wyzwania lub kompetencji. Zamiast oblać temat lub wyzwanie, masz możliwość wykazania się swoją wiedzą aż do mistrzostwa. Możesz przesłać swoją pracę, dopóki recenzenci i eksperci nie uwierzą, że w pełni rozumiesz wybraną koncepcję. W ToU nie ma porażki, ale zawsze jest miejsce na poprawę.

Społeczny

Umożliwiamy uczącym się budowanie znaczących relacji, które prowadzą do bogatych, angażujących i skutecznych doświadczeń związanych z uczeniem się na odległość. Wraz ze swoją kohortą, mentorami i ogromną globalną społecznością będziesz pozostawać w kontakcie i angażować się poprzez regularne sesje na żywo, dyskusje na kursach i wydarzenia. Nasza metoda uczenia się oparta na wyzwaniach promuje współpracę i informacje zwrotne 360° od wszystkich uczestników, od rówieśników do mentorów i odwrotnie, przez cały czas.

*Tomorrow University to w pełni akredytowany, uznany przez państwo Uniwersytet Nauk Stosowanych

Referencje studentów

pytania