Keystone logo
Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Trevecca Nazarene University

Wstęp

Dzięki akredytacji i cenionemu wydziałowi, Trevecca pomaga rozwijać umysły studentów z całego świata od ponad 120 lat. Położony w sercu Nashville, Trevecca wydział i personel są skoncentrowane na przygotowaniu studentów do życia przywództwa i służby. Założony w 1901 roku, Trevecca jest zaangażowany w holistyczną edukację, zachęcając uczniów do wzrostu intelektualnego, społecznego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego.

Trevecca oferuje zajęcia w głównym kampusie, jak również dwa kampusy satelitarne w Middle Tennessee i zajęcia online na całym świecie. Z uczniami z 47 stanów i 39 krajów, Trevecca oferuje 20 stopni stowarzyszonych, 81 kierunków studiów licencjackich, 25 programów magisterskich i trzy programy doktoranckie, jak również programy specjalistyczne i certyfikaty.

Nauka

Zarabiaj wysoko ceniony stopień w skoncentrowanej na Chrystusie społeczności, która jest zaangażowana w Twój sukces. W Trevecca osiągniesz swoje cele edukacyjne, jednocześnie pogłębiając swoją wiarę i światopogląd. Nasz zespół wielowyznaniowych, nieuprawiających chrześcijaństwa wykładowców i pracowników pozwala studentom zrozumieć perspektywy innych, jednocześnie rozwijając siebie.

  • Akredytacja przez Południowe Stowarzyszenie Szkół Wyższych
  • Stosunek liczby uczniów do liczby nauczycieli 19:1
  • 94% wykładowców z najwyższymi tytułami w swojej dziedzinie

Wspólnota

Wierzymy, że wiara powinna być w centrum wszystkich spraw. Dlatego jako uniwersytet spotykamy się wiele razy w tygodniu, aby wielbić, uczyć się, chwalić i wzrastać w kaplicy. Ten czas pozwala naszym studentom, pracownikom i wykładowcom spotkać się w społeczności, aby pogłębić swoją relację z Chrystusem i sobą nawzajem.

  • 9 duszpasterstwa kampusów
  • 47 kaplic w semestrze
  • Coroczne międzynarodowe wyjazdy misyjne

Misja

Trevecca Nazarene University jest chrześcijańską wspólnotą zapewniającą edukację dla przywództwa i służby.

Nasz Kampus

Nasz główny kampus jest domem dla ponad 1000 studentów i ma wiele do zaoferowania. Od kawiarni i jadłodajni po obiekty rekreacyjne i Benson Auditorium - są tu miejsca, w których można spędzić czas, aktywnie spędzić czas, coś przekąsić lub obejrzeć przedstawienie. Zawsze coś się dzieje tuż przy naszym podwórku.

Nasze miasto

Znajdziesz Trevecca w sercu Nashville, zaledwie milę od tętniącej życiem dzielnicy śródmiejskiej, a studenci są otoczeni bogatą historią i możliwościami nauki, rozwoju i służby. Wolontariat poza kampusem pozwala studentom zobaczyć miasto z różnych perspektyw i pomóc świecić Bożym światłem w różnych miejscach. Odkrywając ekscytujące miejskie okolice, od Music Row po wędrówki po wodospadach do Opry Mills, na pewno znajdziesz miejsca, w których uwielbiasz spędzać czas.

Rekrutacja

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Nashville

    333 Murfreesboro Pike, 37210, Nashville

pytania