Keystone logo
Trevecca Nazarene University Bachelor of Science in Graphic Design
Trevecca Nazarene University

Bachelor of Science in Graphic Design

Nashville, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 995 / per year

W kampusie

Wstęp

TreveccaBachelor of Science w projektowaniu graficznym wyposaża Cię w umiejętności w Adobe Creative Cloud programów, mediów interaktywnych i technik kodowania, dzięki czemu można skierować swoją kreatywność do znaczących cyfrowych rozwiązań projektowych i marketingowych. Poprzez program nauczania zorientowany na projekt, który prowadzi do profesjonalnego portfolio, będziesz przygotowany do analizy i reagowania na potrzeby związane z projektowaniem graficznym i marketingiem cyfrowym w różnych ustawieniach biznesowych.

Korzyści z programu

  • Ukończ studia z umiejętnościami, których potrzebujesz, aby być konkurencyjnym na rynku pracy.
  • Ucz się od wykładowców, którzy posiadają wysokie stopnie w swoich dziedzinach, którzy mają istotne i cenne doświadczenie w świecie rzeczywistym, i którzy dokładają starań, aby poznać cię osobiście.
  • Ciesz się naszymi małymi rozmiarami klas i wspierającą społecznością kampusu.
  • Skorzystaj z niesamowitych staży i miejsc pracy dostępnych na ekscytującym rynku Nashville.

Czego się spodziewać

Jako student w Trevecca's Bachelor of Science w programie projektowania graficznego, zdobędziesz wiedzę i umiejętności, aby uczynić swój znak w naszym coraz bardziej cyfrowym i wizualnym świecie. Firmy wszelkiego rodzaju, od dużych organizacji do szkół do non-profit, potrzebują projektantów graficznych, aby pomóc z brandingiem, komunikacji wizualnej i strategii projektowania. Twój stopień przygotowuje Cię do spełnienia tych potrzeb i opracowania rozwiązań w zakresie doświadczeń użytkownika dla stron internetowych i aplikacji internetowych.

Program ten wyposaża Cię w możliwość wykorzystania swojej kreatywności, biorąc udział w zajęciach, które równoważą praktyczne umiejętności techniczne z komunikacją i strategiami marki w celu zmaksymalizowania wpływu projektu. Nauczysz się korzystać z programów z Creative Cloud firmy Adobe, takich jak Illustrator, InDesign i Photoshop. Zdobędziesz również doświadczenie w projektowaniu dźwięku, animacji, mediów interaktywnych, technik kodowania i typografii w ramach kursów podstawowych. I można dostosować swoją edukację do swoich zainteresowań i celów, wybierając z jednej z następujących ścieżek specjalizacji:

  • Projektowanie i rozwój stron internetowych
  • Rich Media Design
  • Media społecznościowe i marketing cyfrowy
  • UX Design
  • Projektowanie i rozwój gier
  • Obliczenia specjalistyczne

Przez cały program, będziesz również skompilować swoje liczne projekty w profesjonalnym portfolio, które może dostarczyć potencjalnym pracodawcom namacalne dowody na swój zestaw umiejętności i pracy.

Dlaczego warto wybrać Trevecca?

Założona w 1901 roku i lider w edukacji online od ponad dwóch dekad, Trevecca pomaga studentom odkryć i realizować indywidualne powołanie poprzez zapewnienie innowacyjnych instrukcji, kultywowanie wspierającej, skoncentrowanej na Chrystusie społeczności i nawiązywanie relacji, które otwierają drzwi.

Uznany w kraju i lokalnie za jakość akademicką, Trevecca zyskał reputację dostarczania światu liderów służby, rozwiązywaczy problemów i twórców różnic. Holistyczne podejście do edukacjiTreveccaobejmuje rozwój intelektualny, społeczny, emocjonalny, fizyczny i duchowy.

Jako chrześcijański uniwersytet oferujemy programy, które badają sposoby, w jakie wiara krzyżuje się z twoim kierunkiem studiów. Oznacza to, że możesz zdobyć swój stopień projektowania graficznego w wspierającej, chrześcijańskiej społeczności z małymi rozmiarami klas i zaangażowanymi członkami wydziału, którzy dbają o Ciebie i Twoje cele.

Program

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Referencje studentów

O szkole

pytania