Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Wstęp

Połączenie Historii i Tradycji Wielkiej Brytanii z Siłą USA i Przyszłości, która jest Azja

Łączenie historii i tradycji Wielkiej Brytanii z silną stroną USA i przyszłością, która jest Azją Wielka Brytania i Stany Zjednoczone od setek lat są potężnymi potęgami światowymi. Zaistniały i nadal będą miały wpływ zarówno przeszłe, jak i obecne międzynarodowe przedsiębiorstwa. Azja jest jednak przyszłością, szybko rosnącą gospodarką i ponad połową ludności świata.

Być może wzięło to partnerstwo pomiędzy amerykańskimi i azjatyckimi uczelniami, aby stworzyć prawdziwie wizjonerski program łączący siłę tych trzech regionów w jeden czteroletni program studiów.

Lamar University w Teksasie, USA i Siam Technology College w Tajlandii uczyniły to teraz dzięki Programowi Tri-Continent Degree.

Wielu marzy o studiowaniu zagranicą, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Ameryka i Anglia oferują niektóre z najlepszych kwalifikacji wykształcenia na świecie. Jednak to nie jest łatwe. Kiedy rozważasz kwestie wizowe, biegłość językową, a zwłaszcza MONEY, marzycie o uzyskaniu dyplomu z USA lub Wielkiej Brytanii często staje się koszmarem.

Czy nie byłoby wspaniale być w jak najlepszym wykształceniu, w miejscu, w którym uzyskanie wizy jest szybkie i łatwe, a koszt życia jest niski? To nie wymaga początkowo egzaminu TOEFL lub IELTS, aby rozpocząć naukę? Gdzie czesne są przystępne dla Ciebie: uzyskanie amerykańskiego uniwersytetu i tajlandzkich studiów licencjackich, plus brytyjski przyjęty na szczeblu krajowym dyplom ukończenia wyższego szczebla, około 10% kosztów, co tylko rok w innych uczelniach amerykańskich byłoby?

Oczywiście odpowiedź ma w jakiś sposób uzyskać wysokie kwalifikacje uniwersyteckie ze wszystkich trzech: USA, Wielkiej Brytanii i Azji. A tylko cztery lata studiów. Program Tri-Continent Bachelor Degree umożliwia uzyskanie kwalifikacji uniwersyteckich ze wszystkich trzech kontynentów, przy czym dostępne są najtańsze czesne i koszty utrzymania. Zrób swoje marzenie ... rzeczywistość!

Jedynie na świecie programy Tri-Continent

Świat się kurczy i wszyscy idą na arenie międzynarodowej. Zdobądź trzy kwalifikacje biznesowe w tym samym programie, z USA, Wielkiej Brytanii i Tajlandii.

Lokalizacje

  • Bangkok

    46 Jarunsanitwong 10 Road Tha Pra, Bangkok Yai, 10600, Bangkok

    pytania