Keystone logo
Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Tunku Abdul Rahman University College

Wstęp

Tunku Abdul Rahman University College ("TAR UC") został założony w 1969 roku jako TAR College, którego celem było zapewnienie możliwości kształcenia wyższego młodym Malezyjczykom, niezależnie od rasy, klasy i wyznania, którzy szukali wysokiej jakości edukacji, a także zaspokajania rosnącego zapotrzebowania na ludzi kapitał z przedsiębiorstw i branż. Kolegium rozpoczęło działalność od jednego kampusu w Setapak w Kuala Lumpur, który jest obecnie kampusem głównym. Następnie powstało pięć kampusów filialnych w Penang, Perak, Johor, Pahang i Sabah.

Główny kampus TAR UC w Kuala Lumpur znajduje się na kawałku 171 akrów ziemi, a kampus jest kultowym punktem orientacyjnym dzięki architektonicznemu wyczynowi łączącemu historyczne budynki z nowoczesnymi konstrukcjami, a także zieloną zielenią. W międzyczasie kampusy filii w Penang, Perak, Johor, Pahang i Sabah są specjalnie zbudowane, wyposażone w najnowocześniejszą infrastrukturę i obiekty do nauki i nauczania.

Lokalizacje

 • Kuala Lumpur

  Department of International Student Office (DISO)
Address: 
Ground Floor, Tan Sri Khaw Kai Boh Building, Jalan Genting Kelang, 53300 Setapak, Kuala Lumpur, MALAYSIA., , Kuala Lumpur

 • George Town

  F73M+7X Tanjung Bungah, Penang, , George Town

  • Perak

   Jalan Kolej, Taman Bandar Baru, 31400, Perak

   • Johor Bahru

    Jalan Segamat / Labis 85000 Segamat, Johor, , Johor Bahru

    • Kuantan

     Tunku Abdul Rahman University College, , Kuantan

     • Penampang

      Tunku Abdul Rahman University College, , Penampang

      pytania