Keystone logo
University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

University of Arkansas Fort Smith

Wstęp

University of Arkansas - Fort Smith ( UAFS ) oferuje bogate, tętniące życiem środowisko do nauki. Małe klasy dają uczniom możliwość współpracy z profesorami i rówieśnikami oraz rozwijania kontaktów zawodowych na całe życie z wykładowcami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

University of Arkansas - Fort Smith dąży do zbudowania swojej reputacji jako regionalnego miejsca docelowego wysokiej jakości i niedrogiej edukacji, w którym zróżnicowani studenci i wykładowcy rozwijają się i osiągają sukcesy.

University of Arkansas - Fort Smith oferuje stopnie licencjackie i stowarzyszone, stopnie magisterskie i programy certyfikatów, wszystkie mające na celu przygotowanie studentów do odkrywania, wprowadzania innowacji i konkurowania w globalnej sile roboczej. Celowe skupienie się na coraz większej liczbie kursów wieczorowych, weekendowych i kursów online zapewniło większy dostęp do dorosłych uczniów, studentów pracujących w pełnym wymiarze godzin oraz studentów wojskowych i weteranów.

Dzięki najnowocześniejszym w kampusie i cyfrowym obiektom edukacyjnym, oprzyrządowaniu szkoleniowemu zgodnemu ze standardami branżowymi i najnowocześniejszej technologii badawczej, University of Arkansas - Fort Smith oferuje studentom aktualną, praktyczną edukację skoncentrowaną W przyszłości.

Lokalizacje

  • Fort Smith

    Grand Avenue,5210, 72904, Fort Smith

    pytania