Keystone logo
UBIS

UBIS

UBIS

Wstęp

UBIS jest naprawdę wyjątkową, profesjonalnie skoncentrowaną międzynarodową instytucją edukacyjną z kampusami w Genewie, Szwajcarii, Barcelonie, Hiszpanii i Globalnym Kampusem Online z siedzibą w Waszyngtonie.

DNA UBIS składa się z trzech głównych czynników:

 • Doświadczenie w świecie rzeczywistym
 • Indywidualne podejście do każdego ucznia
 • Perspektywa międzynarodowa

UBIS oferuje profesjonalnie skoncentrowane programy, począwszy od mikro-certyfikatów, poprzez stopnie licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

UBIS' profesorowie są wysoce doświadczonymi specjalistami. Przynoszą do klasy rzeczywiste problemy i analizują je krytycznym okiem doświadczenia.

UBIS stale dostosowuje swoją treść kursu i metodologie, aby zapewnić, że nasi absolwenci są wyposażeni w wiedzę i umiejętności, aby rozwijać się w globalnym biznesie i rynku technologii.

W UBIS zwracamy uwagę na potrzeby każdego ucznia i dążymy do dostarczenia spersonalizowanego i dostosowanego do potrzeb doświadczenia edukacyjnego.

Jesteśmy prawdziwie międzynarodową społecznością: {Wydziały, pracownicy i studenci pochodzą z ponad 40 różnych narodowości i z każdego zakątka świata. UBIS UBIS posiada również silną sieć międzynarodowych partnerów uniwersyteckich i korporacyjnych oraz prawdziwie międzynarodową sieć Alumni. Obecnie Rodzina UBIS' jest rozsiana na 4 kontynentach.

Dlaczego warto studiować w UBIS

 • Dostosowane, wysokiej jakości programy akademickie i wydział, który jest wysoce wspierający indywidualne projekty studenckie zorientowane na biznes. Mała liczebność klasy jest kluczowa.
 • Koncentracja na perspektywie kariery ucznia: programy dostosowane do przyszłości pracy; wydziały z doświadczeniem zawodowym, połączone podejście do umiejętności technicznych i społecznych.
 • Duża różnorodność studentów. Opcje semestru za granicą (instytucje partnerskie) i / lub stażu (USA, Szwajcaria, Hiszpania).
 • UBIS posiada najnowocześniejszą platformę edukacyjną online, która pozwala nam studiować za granicą lub w zaciszu własnego domu, a także elastyczność, aby dopasować swoją edukację do swojego napiętego harmonogramu.

191618_KeystoneSaschaVonWolfersdorfnewbranding.jpg

Szczegółowe informacje.

Historia

UBIS została założona w 2006 roku, aby stworzyć instytucję o wysokich standardach akademickich i wspierającym środowisku dla studentów zainteresowanych karierą w biznesie. UBIS jest akredytowany przez IACBE, EduQua i Higher Education Licensure Commission w Waszyngtonie. UBIS posiada sieć międzynarodowych partnerów akademickich oraz międzynarodową sieć absolwentów. Kadra, pracownicy i studenci pochodzą z ponad 40 narodowości.

Edukacja

W UBIS budujemy zdolności studentów do poruszania się po terytoriach, których mogą nie znać, do adaptacji do zmieniających się okoliczności, do działania w trybach wielokulturowych i do realizacji projektów, które będą miały pozytywny wpływ na świat. Stale analizujemy i modyfikujemy nasze programy i metody nauczania, aby dostosować je do aktualnych potrzeb biznesowych i społecznych.

Badania

Badania studenckie są zachęcane i rozwijane poprzez projekt capstone na poziomie licencjackim oraz tezę na poziomie magisterskim i doktoranckim. Od prac magisterskich i doktorskich oczekuje się wykazania oryginalnych badań i wkładu do nowej wiedzy. Profesjonalne doświadczenie wykładowców jest kluczowe dla zorientowania tych prac na rzeczywiste problemy biznesowe. Oryginalność badań jest monitorowana poprzez ścisły mentoring prac dyplomowych na wcześniej ustalonych etapach składania prac przez studentów. Oczekuje się, że wydziały wykażą się aktywnością badawczą poprzez wkład do recenzowanych czasopism i udział w publikowanych obradach konferencji.

Perspektywy kariery

Perspektywy kariery studentów są zwiększone dzięki wysokiej jakości programom akademickim, które są stale dostosowywane do przyszłości pracy, przez wydziały z dużym doświadczeniem zawodowym, przez nacisk na umiejętności społeczne (komunikacja, współpraca, wrażliwość kulturowa) i przez przestrzeń, którą studenci otrzymują, aby rozwijać własne projekty biznesowe. Znaczenie nadane badaniom (projekty capstone i tezy) zorientowane na rzeczywiste problemy biznesowe jest głównym czynnikiem w przygotowaniu naszych studentów do sukcesu. Studenci mają wiele możliwości, jakie daje środowisko internetowe (np. udział w ważnych konferencjach, staże w przedsiębiorstwach, instytucjach międzynarodowych i organizacjach pozarządowych) oraz nasze międzynarodowe partnerstwa akademickie.

191611_KeystoneCristinaDima-newBranding.jpg

Usługi

Biura studenckie

 • Career Center doradza każdemu studentowi indywidualnie, gdzie udać się na staż. Wszyscy studenci mają prawo do pracy przez 15 godzin tygodniowo po pierwszych 6 miesiącach nauki w Szwajcarii.
 • Student Learning Platform pomaga kontrolować oceny i materiały do nauki.
 • Program online do kształcenia na odległość.
 • Student Services pomagający w załatwianiu formalności związanych z wizą, kartą pobytu, opieką zdrowotną i zakwaterowaniem.
 • Dni orientacyjne dla nowych studentów: zapoznanie z profesorami, wycieczki z przewodnikiem miejskim, integracja z dotychczasowymi studentami.
 • Stowarzyszenie Studentów - organizuje zabawne wydarzenia dla studentów w Genewie i poza nią.

Akredytacja

192453_192406_IACBE_logo_tag_2color_RGB.png

Funkcje kampusu

Wybierz jedno z 2 globalnie wpływowych miast lub poznaj swoją edukację w wielu lokalizacjach na całym świecie dzięki naszemu globalnemu kampusowi online.

Genewa, Szwajcaria Kampus

Genewa jest wiodącym centrum finansowym Szwajcarii i jest domem dla niezrównanej liczby globalnych agencji, federacji, instytucji finansowych i międzynarodowych firm, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowej Organizacji Handlu, UBS, Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i Thomson Reuters. Z czterema językami urzędowymi i populacją składającą się z ponad 190 narodowości, Genewa w Szwajcarii jest głównym ośrodkiem biznesu i stosunków międzynarodowych.

Kampus w Barcelonie, Hiszpania

Barcelona to zróżnicowane miasto, pełne ekscytujących perspektyw i możliwości. Nigdy nie nudzisz się w Barcelonie z 68 parkami, 55 muzeami, zajęciami na świeżym powietrzu i prawie 5 km piaszczystych plaż. To miasto jest jedną wielką społecznością międzynarodową, z reprezentowanymi ponad 179 narodowościami i oferuje ciepłe powitanie dla wszystkich, od studentów po emigrantów, którzy chcą nazwać to miejsce „domem”. Barcelona może być miastem najbardziej znanym z bogatej tradycji artystycznej i kulturalnej, ale jest także coraz ważniejszym międzynarodowym miejscem prowadzenia biznesu, będąc jednym z najlepszych miejsc docelowych dla start-upów technologicznych i innowacji.

Globalny Kampus Online

Doświadcz całego świata z domu. Edukacja online oferuje studentom i profesjonalistom biznesowym elastyczność i szereg korzyści. Skorzystaj z asynchronicznego środowiska uczenia się, aby uzyskać elastyczność, wirtualnych godzin pracy dostępnych na wszystkich kursach w celu uzyskania indywidualnego i wyjątkowego wsparcia, usług wsparcia dla studentów w celu uzyskania pomocy poza salą lekcyjną, prawdziwie globalnego wydziału i nie tylko jako student UBIS Nasz Globalny Kampus łączy ludzi, kultury i innowacyjne pomysły z całego świata.

  Rekrutacja

  Nasz utalentowany globalny zespół ds. rekrutacji spotyka się z kandydatami indywidualnie, aby omówić cele zawodowe i edukacyjne, aby upewnić się, że UBIS będzie dobrze pasować. Kandydatów oceniamy indywidualnie na podstawie siły całego profilu. Twoja motywacja i sposób myślenia są tutaj ważnymi wskaźnikami Twojego sukcesu i cenimy je tak samo, jak Twoje potwierdzone osiągnięcia.

  Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco, z priorytetem dla tych, którzy zgłoszą się w naszych terminach.

  Stypendia i Finansowanie

  • Stypendia dla studentów sukcesu
  • Stypendia oparte na zasługach

  Twój przedstawiciel ds. Rekrutacji szczegółowo omówi z Tobą dostępne stypendia i opcje finansowania.

  <span translate="no">UBIS</span> MBA w rankingu Tier 1 - CEO Magazine

  UBIS MBA znajduje się w czołówce globalnych programów MBA według CEO Magazine.

  Rankingi

  Akredytacje & Rankingi

  • #7 w CEO Magazine Global MBA Ranking 2020/2021
  • Tier One na CEO Magazine Global MBA Ranking 2022
  • WURI 2021 Rankings - World's Universities with Student Mobility & Openness
  • Rankingi WURI 2021 - Światowe uniwersytety o realnym wpływie
  • EduQua
  • Federation des Enterprises Romande (FER)
  • Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania (EFMD)
  • Rada Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA)
  • UBIS został zatwierdzony do akredytacji przez Higher Education Learning Commissions w Waszyngtonie

  Lokalizacje

  • Geneva

   Avenue Blanc,46, 1202, Geneva

  • Geneva

   Geneva, Szwajcaria

   pytania