Keystone logo
University of Florida

University of Florida

University of Florida

Wstęp

Jako jedna z oryginalnych uczelni na University of Florida , Liberal Arts and Sciences obejmuje zarówno tradycję, jak i myślenie przyszłościowe. Jako największa uczelnia na University of Florida , jesteśmy zawsze w ruchu, robiąc postępy dzięki innowacjom w nauczaniu i badaniach. Jako uczelnia z największą liczbą programów międzynarodowych, nasz zasięg ma zasięg globalny.

College of Liberal Arts and Sciences jest domem dla nauk humanistycznych, nauk społecznych i behawioralnych oraz nauk fizycznych, przyrodniczych i matematycznych. Każdego roku jesteśmy odpowiedzialni za nauczanie większości podstaw programowych Uniwersytetu.

Liberal Arts and Sciences ma 21 wydziałów i 35 centrów, programów i instytutów. Priorytetem jest doskonała edukacja w klasie, podobnie jak nacisk na rozwój poza salą lekcyjną. Nasza uczelnia ma największą liczbę wolontariuszy na uczelni. Zachęcamy do studiów licencjackich. Skupiamy się na przygotowaniu studentów do przyszłej kariery i aktywnie angażujemy absolwentów, aby wspierać studentów poprzez staże i możliwości mentoringu.

Lokalizacje

  • Gainesville

    Gainesville, Stany Zjednoczone

    pytania