Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Hawaii, Hilo

University of Hawaii, Hilo

University of Hawaii, Hilo

Wstęp

UH Hilo w skrócie

University of Hawaiʻi w Hilo to uniwersytet państwowy z atmosferą prywatnej uczelni. Oferujemy małe klasy, niski stosunek liczby wykładowców do liczby studentów oraz możliwości badań i praktycznej nauki. Jako uniwersytet publiczny, University of Hawaiʻi w Hilo ma wyjątkową pozycję w kraju i kraju, oferując rygorystyczny i angażujący program nauczania po przystępnej cenie. Warunki przyjęcia są umiarkowanie selektywne, co pozwala ponadprzeciętnym uczniom czerpać korzyści z małego doświadczenia szkolnego. UH, Hilo jest akredytowana przez Komisję Akredytacyjną dla wyższych szkół wyższych i uniwersytetów Zachodniego Stowarzyszenia Szkół i Uczelni. <img class=" image-element " title=" "src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49427_waterfall-hikers-flipp.jpg "" />

Przyjęty:

 • 1947, kiedy UH Manoa rozpoczyna program Hilo
 • 1970 jako University of Hawaiʻi w Hilo

Rola: Public Liberal Arts and Science University of Hawaiʻi

Kalendarz:

 • 2 semestry po 16-17 tygodni i
 • czterotygodniowa intensywna sesja letnia i
 • sześciotygodniowa regularna sesja letnia

Zapisy: 4043 Stosunek wydziałów do studentów: 1:14 Średnia wielkość klasy: 20

Rozmiar kampusu:

 • 115 akrów - główny kampus
 • 33 akry - Wioska Uniwersytecka Faza I (w trakcie rozwoju)
 • 10 akrów - Centrum Akwakultury Pacyfiku i Zasobów Przybrzeżnych
 • 110 akrów - Farma Panażewa
 • 163 akrów - UH Hilo Park Naukowo-Technologiczny (Makai)
 • 324 akrów – UH Hilo Park Naukowo-Technologiczny (Mauka)

Stopnie:

 • Licencjat (BA)
 • Licencjat (licencjat)
 • Bachelor of Business Administration (BBA)
 • Licencjat z pielęgniarstwa (BSN)
 • Magister (MA)
 • Magister Edukacji (Med)
 • Magister (MS)
 • Doktorat (doktorat)
 • Doktor Praktyki Pielęgniarskiej (DNP)
 • Doktor Farmacji (Pharm.D.)

Kierunki:

 • 37 Licencjat
 • 8 absolwent
 • 4 Doktoraty

Czesne: Zobacz stronę Czesne i opłaty

Najbardziej zróżnicowani studenci

W 2014 r. UH Hilo została uznana przez Kronikę Szkolnictwa Wyższego za najbardziej zróżnicowaną czteroletnią instytucję publiczną w kraju.

Dlaczego studenci wybierają UH Hilo

Na Hawajach inspiracja jest wszędzie; jest na lądzie, niebie i morzu, w ludziach, których spotykamy na leśnych szlakach, lokalnych rynkach iw naszych salach lekcyjnych. Zbudowany na przybrzeżnych zboczach największej góry świata i położony na Oceanie Spokojnym, wyzwania University of Hawai'i Hilo wzmacniają i inspirują naszych studentów. Jako społeczność uniwersytecka czerpiemy inspirację od ludzi, których nazywamy „ohana” i od wyspy, którą nazywamy domem.

Zainspirowany „Āin

<img class=" image-element full-width " title=" " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36324_2.png " " /> Na Hawajach znamy ziemię, 'āina nas podtrzymuje. Ziemia jest czymś więcej niż zasobem; jest naszym źródłem życia Otoczeni niesamowitą kombinacją wysokich gór i głębokich oceanów, bujnych lasów deszczowych i suchych pól lawy, inspiruje nas do zrozumienia naszego świata poprzez śmiałą naukę i troski o nasze środowisko poprzez odpowiedzialną relację z naszą żywą ziemią i podtrzymywana przez nią wspólnota życia.

Inspirowane odkryciem

<img class=" image-element full-width " title=" " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36325_3.png " " /> Nasz dom na wyspie został odkryty przez odważnych podróżników, a ich dziedzictwo inspiruje nas do podążania śladami ich dwukadłubowych kajaków UH Hilo ma na celu odkrywanie; od gwiazd morskich po supernowe, skupiamy się na praktycznym uczeniu się, co pozwala naszym studentom i kadrze ekspertów wspólnie odkrywać świat. Badania w terenie, staże w lokalnych firmach i organizacjach, małe klasy rozmiary, które zachęcają do uczciwej wymiany pomysłów, a nasze programy wymiany wspierane przez naszą uczelnię łączą się, aby inspirować naszych studentów do odkrywania swoich talentów i pasji poprzez odkrywanie świata.

Inspirowane innowacjami

<img class=" image-element full-width " title=" " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36326_4.png " " /> Kultywując kreatywność, krytyczne myślenie i zrozumienie kulturowe, przygotowujemy absolwentów, którzy są gotowi stawić czoła wyzwaniom XXI wieku i Nieważne, czy nasi uczniowie odnawiają rodzime lasy, poprawiają zdrowie naszej lokalnej społeczności, komponują ciekawe historie lub projektują bezpieczne lądowanie na pierwszą załogową misję na Marsa, czerpią inspirację z wieków innowacji, aby formułować kreatywne rozwiązania zakorzenione w ciężko wypracowana mądrość tych, którzy byli wcześniej.

Zainspirowani sobą

<img class=" image-element full-width " title=" " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36327_1.png " " /> Unikalne dziedzictwo Hawajów splata razem wiele kultur, które honorują nasze wspólne człowieczeństwo i wzywają nas do uczenia się od siebie nawzajem i patrzą na świat z innej perspektywy. Nasze dynamiczne programy i tętniąca życiem lokalizacja przyciągają studentów z całej Hawajów, Pacyfiku i całego świata, tworząc w UH Hilo akademickie i społeczne możliwości, których nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie.

Inspirowane przez Ciebie

<img class=" image-element full-width " title=" " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/36/36328_5.png " " /> Kiedy już to sprowadza się do tego, istniejemy, aby przygotować naszych uczniów do wzmocnienia ich życia i przekształcenia świata i Ciebie są naszą największą inspiracją. Głęboko zaangażowana w tworzenie tej możliwości, UH Hilo prowadzi szkolnictwo wyższe w przyszłość, zapewniając rygorystyczne, stacjonarne doświadczenie w college'u w zasięgu ręki. Z najbardziej przystępną stawką czesnego w stanie w stanie i 45 milionów dolarów przyznawanych rocznie w dziedzinie finansów pomoc i stypendia, staramy się przełamywać bariery w szkolnictwie wyższym i otwierać drzwi możliwości.Na Uniwersytecie Hawai'i Hilo inspirację czerpiemy z wyjątkowej społeczności i niesamowitego środowiska, które otacza nas każdego dnia.Jeśli kiedykolwiek istniało miejsce do inspiracji, to jest to Dołącz do nas i znajdź to, co Cię inspiruje.

Lokalizacje

 • Hilo

  University of Hawaiʻi at Hilo 200 W. Kāwili St., , HI 96720-4091, Hilo

pytania